Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Konkurs: przetestuj Multistradę V4 i wygraj wyjazd do Hiszpanii


Zachęcamy wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału konkursie, którego nagrodą będzie motocyklowa przygoda życia, a wykonanie zadania konkursowego to czysta przyjemność.


Zasady są proste – liczymy na Waszą kreatywność! Wystarczy odbyć jazdę testową motocyklami Multistrada V4 S lub Multistrada V4 Rally w salonach Ducati, a następnie opisać swoje wrażenia z jazdy, dołączając swoje zdjęcie z Multistradą. Im ciekawszy opis i fotografia, tym większe szanse na wygraną. Zwycięży osoba, której opis uzyska najwięcej pozytywnych opinii, a nagrodą w konkursie jest uczestnictwo w wyjeździe motocyklowym do Hiszpanii, który odbędzie się w terminie od 14 do 21 października 2023 roku. Zgłoszenia konkursowe zbieramy tylko do 1 października, do godziny 23:59. Czasu pozostało naprawdę niewiele! 


Zapraszamy do umawiania terminów jazd testowych Multistradą V4 S lub Multistradą V4 Rally w salonach Ducati w całym kraju: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Toruniu i Szczecinie. Do udziału w konkursie zachęcamy również wszystkie osoby, które miały już wcześniej okazję sprawdzić Multistradę V4 i chcą podzielić się swoją opinią na temat motocykla.


Nagroda jest niezwykle atrakcyjna – wyjazd dla Ducatisti do Hiszpanii o wartości 1790 euro! Razem z nami przeżyjesz niesamowitą przygodę i poczujesz prawdziwą wolność na Multistradzie V4! Opracowaliśmy wycieczkę cudownymi, krętymi trasami wiodącymi do najciekawszych miejsc w Andaluzji. Zachęcamy do sprawdzenia więcej szczegółów na temat wyjazdu. Informujemy, że zapisy wciąż są możliwe. Razem z naszym Partnerem, firmą MotoTravels.pl, zapraszamy wszystkich Ducatisti do wspólnego odpoczynku i zakończenia sezonu w najlepszym stylu.Zwycięzcy konkursu zapewnimy między innymi:

  • transfery lotniskowe,
  • motocykl Ducati Multistrada V4 na czas wyjazdu,
  • transport motocykla i bagaży do Hiszpanii,
  • siedem noclegów w hotelu o wysokim standardzie w Esteponie,
  • udział w codziennych wycieczkach o łącznym dystansie 1750 km,
  • opiekę przewodnika w trakcie wyjazdu,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • oraz wiele innych – więcej o wyjeździe tutaj.


Po stronie zwycięzcy konkursu pozostanie wyłącznie zakup biletów lotniczych do Malagi (i powrotnych), pokrycie kosztów własnego wyżywienia podczas wyjazdu (poza śniadaniami), paliwa do motocykla oraz biletów wstępu na atrakcje turystyczne. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, posiadających uprawnienia do kierowania motocyklem, które wzięły udział w jazdach testowych Multistradą V4 S lub Multistradą V4 Rally w salonach Ducati w Polsce. 


Nie zwlekaj i weź udział w konkursie już teraz: przed Tobą szansa na motocyklową przygodę życia w słonecznej Andaluzji!


Oddaj głos na swojego faworyta!Zgłoś się do udziału w konkursie:

Proszę czekać, trwa zapisywanie formularza.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Brak pliku lub jego rozmiar przekracza wartość maksymalną.
Znaków 0/500
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

* Zapoznałem/-am się i akceptuję Regulamin Konkursu.

Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem i przekazywaniem przez Ducati informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Ducati. Administratorem Twoich danych jest Liberty Corporation 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych, a zwłaszcza celach przetwarzania i Twoich prawach na stronie Klauzula Informacyjna.

Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

Oddaj głos na swojego faworyta:

*Pamiętaj, że raz oddany głos nie może być później zmieniony. Dziękujemy za udział w konkursie!

Obecnie nie posiadamy żadnych zgłoszeń lub są one w trakcie weryfikacji.