Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
4Ever Ducati: 4 lata fabrycznej gwarancji bez limitu kilometrów

Ducati w przekonaniu o niezawodności swoich pojazdów wprowadza unikalną na rynku motocyklowym, fabryczną, czteroletnią gwarancję 4Ever Ducati. Program gwarancyjny jest całkowicie bezpłatny i dotyczy pełnej oferty modelowej Ducati na rok 2022*.

Dotychczas, poza modelami z rodziny Multistrada, motocykle Ducati objęte były standardowo dwuletnim okresem gwarancyjnym. Rygorystyczne i wydłużone testy w bolońskiej fabryce, najwyższa jakość procesów produkcyjnych i standaryzacyjnych, zaawansowane symulacje konstrukcji prototypowych oraz miliony kilometrów testów przeprowadzanych przez Ducatisti z całego świata sprawiły, iż marka z Borgo Panigale osiągnęła najwyższy w historii poziom niezawodności.

Gwarancja 4Ever Ducati nie posiada wyłączeń charakterystycznych dla zewnętrznych ubezpieczeniowych pakietów gwarancyjnych, jest całkowicie bezpłatna i nieograniczona limitem kilometrów. Dodatkowo każdy pojazd objęty programem otrzymuje czteroletnią opiekę Assistance w ramach Ducati Assistance Program.Wydłużona gwarancja 4Ever Ducati wymaga przestrzegania planu konserwacji zawartej w instrukcji obsługi motocykla. W przypadku sprzedaży pojazdu, program 4Ever Ducati zostanie przeniesiony na nowego właściciela. Gwarancja powiązana jest z motocyklem, niezależnie od zmian jego właściciela w ramach okresu gwarancyjnego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z najbliższym dealerem Ducati.

*Dotyczy wszystkich nowych pojazdów zakupionych w oficjalnej, polskiej sieci dealerskiej po 10 stycznia 2022 roku.