Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wyjazd do Hiszpanii dla Ducatisti: zakończ sezon 2023 w najlepszym stylu

 

Sezon motocyklowy w Polsce nieubłaganie zbliża się ku końcowi, ale nie musi to wcale oznaczać odstawienia ukochanej maszyny do garażu! Zachęcamy do udziału w zorganizowanym wyjeździe motocyklowym dla Ducatisti i wspólnego odpoczynku w słonecznej Hiszpanii.

Andaluzja to region pełen gorącego słońca, flamenco, korridy i fiesty. Dzięki zróżnicowanemu terenowi i obfitej roślinności południe Hiszpanii jest niezwykle urzekające. Oferuje dzikie plaże, ciągnące się bez końca gaje oliwne, pachnące plantacje pomarańczy, malownicze parki narodowe, szlaki górskie, a nawet pustynię. Costa del Sol, nazywane "wybrzeżem słońca", obejmuje południowe wybrzeże Morza Śródziemnego między Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata. Najpiękniejsza pogoda panuje tu od kwietnia do listopada, jednak turyści z całego świata odwiedzają ten urokliwy zakątek Hiszpanii przez cały rok.

Na wybrzeżu Costa del Sol znajdują się popularne kurorty turystyczne, a linia brzegowa pięknie kontrastuje z turkusem Morza Śródziemnego. Czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w samym sercu Andaluzji, położony tuż przy plaży na terenie rozległych ogrodów, stanowić będzie naszą bazę wypadową. Codziennie będziemy wspólnie podróżować na motocyklach krętymi drogami asfaltowymi, a także podziwiać okoliczne atrakcje turystyczne, jak chociażby przepięknie położoną miejscowość Ronda, słynną andaluzyjską Ścieżkę Króla zawieszoną nad wąwozem, czy najbardziej wysunięty na południe punkt Gibraltaru. To jednak nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy wspólnie z naszym Partnerem, firmą MotoTravels.pl.


Jeśli chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę, poczuć prawdziwą wolność na swoim motocyklu Ducati i nie musieć martwić się logistyką, to zachęcamy do wspólnego wyjazdu. Wieloletnie doświadczenie naszego Partnera w organizowaniu takich wyjazdów, pozwolą Ci na nowo odkryć turystykę motocyklową! Musisz zadbać wyłącznie o zakup biletów lotniczych, a także o wspaniały nastrój – wszystkim innym, łącznie z transportem Twojego motocykla i bagaży, zajmiemy się my. Czy jesteś gotowy do odkrycia nowych horyzontów?


Hiszpania – Andaluzja: 14-21 października 2023


Szczegóły wyjazdu:

Długość wyjazdu: 8 dni
Start/meta: Estapona, Hiszpania
Lotnisko docelowe: Malaga (AGP)
Dystans: 1750 km
Charakter trasy: dobrej jakości kręte drogi asfaltowe
Najważniejsze atrakcje: Sierra de Grazalema, Ronda, Gibraltar, Tarifa, El Caminito del Rey, Malaga
Forma wyjazdu: wyjazd stacjonarny (zakwaterowanie w jednym hotelu)
Zakwaterowanie: Hotel Sol Marbella Estepona Atalaya Park ****
Wyżywienie: śniadania (Bed&Breakfast)

Plan wyjazdu:

Dzień 1: przylot do Malagi, kolacja integracyjna
Dzień 2: Sierra de Grazalema, Zahara de la Sierra (trasa 299 km)
Dzień 3: Gibraltar, Europa Point, Tarifa (trasa 307 km)
Dzień 4: El Caminito del Rey (trasa 252 km)
Dzień 5: Ronda (trasa 167 km)
Dzień 6: El Burgo, Gibralfaro, Malaga (trasa 303 km)
Dzień 7: Jerez de la Frontera (trasa 421 km)
Dzień 8: powrót do PolskiCena wyjazdu:

Miejsce w pokoju dwuosobowym z losowo przydzieloną osobą: 1790 euro
Uczestnictwo z osobą towarzyszącą: 2580 euro
Miejsce w pokoju jednoosobowym: 2190 euro

Cena zawiera:

 • ubezpieczony transport motocykla i bagaży z Warszawy lub Wrocławia (w obie strony)
 • zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie
 • autorski program wyjazdu mapy, trasy, polecane atrakcje i restauracje
 • opłaty parkingowe, klimatyczne i podatki lokalne
 • transfery z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko
 • opiekę przewodnika w trakcie wyjazdu
 • ubezpieczenie turystyczne KL + NNW Europa oraz składkę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
 • dostępność busa serwisowego
 • welcome pack

Cena nie zawiera:

 • biletów lotniczych do i z lotniska Malaga (AGP)
 • ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy
 • paliwa na trasie przejazdu (około 180 euro)
 • atrakcji turystycznych i wycieczek fakultatywnych (około 100 euro)
 • wyżywienia (oprócz śniadań)

Transport motocykli:

Trasa: Warszawa - Wrocław - Estapona - Wrocław - Warszawa
Przed wyjazdem:

 • Załadunek we Wrocławiu: 5 i 7 października 2023
 • Załadunek w Warszawie: 5 i 6 października 2023

Po wyjeździe:

 • Rozładunek we Wrocławiu: 2 i 3 listopada 2023
 • Rozładunek w Warszawie: 3 i 4 listopada 2023

Bagaż w cenie transportu: pełny kombinezon i kask spakowany w miękką torbę, kufer centralny zabezpieczony w karton oraz jedna walizka podróżna na jedną osobę.Informujemy, że ważne są wyłącznie opłacone zapisy na wyjazd. Link do dokończenia procesu rejestracji i wykonania płatności zostanie przesłany do zapisanych uczestników drogą mailową. Liczba miejsc jest mocno ograniczona i decyduje kolejność wpłat. Masz pytania o szczegóły wyjazdu? Napisz do nas: kontakt@ducatipolska.pl.Zapisz się na wyjazd do Hiszpanii dla Ducatisti:

Proszę czekać, trwa zapisywanie formularza.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

* Zapoznałem/-am się i akceptuję Regulamin wyjazdów i wypraw motocyklowych organizowanych na zlecenie importera marki Ducati w Polsce, tj. Liberty Corporation 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 207/213, 93-231 Łódź, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: 0000998313, NIP: 9820388143, REGON: 523443480 przez przez Mo-To Mateusz Ziajkiewicz „MotoTravels.pl” z siedzibą we Wrocławiu pod adresem ul. Brzeska 15 m. 6, 50-430 Wrocław, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP: 6141591667, REGON: 363141682.

Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

* Wyrażam zgodę na nieodpłatne utrwalanie mojego wizerunku na zdjęciach i filmach wykonanych podczas wyjazdu do Hiszpanii dla Ducatisti w dniach 14-21.10.2023 oraz nieodpłatne przetwarzanie mojego wizerunku poprzez rozpowszechnianie go na stronie internetowej Ducati Polska i w mediach społecznościowych Ducati Polska (Facebook, Instagram) w celach promocyjnych związanych z działalnością. Administratorem Twoich danych osobowych jest Liberty Corporation 2 Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 207/213, 93-231 Łódź, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000998313, NIP: 9820388143, REGON: 523443480. Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem e-mail: kontakt@ducatipolska.pl lub pod numerem tel.: 665 660 642. Dane osobowe (Twój wizerunek) są zbierane i przetwarzane w celach marketingowych, reklamowych i promocyjnych Liberty Corporation 2. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w dowolnym momencie cofnięta, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dostęp do Twoich danych będą mieć pracownicy i współpracownicy Liberty Corporation 2 oraz podmioty świadczące na rzecz Liberty Corporation 2 usługi np. w zakresie wsparcia technicznego, usług IT, a także osoby odwiedzające stronę internetową, na której doszło do upublicznienia fotografii. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w zgodzie lub do momentu odwołania zgody, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi jako pierwsze. Masz prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Masz prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem i przekazywaniem przez Ducati informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Ducati. Administratorem Twoich danych jest Liberty Corporation 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych, a zwłaszcza celach przetwarzania i Twoich prawach na stronie Klauzula Informacyjna

Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.