Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

#WeRideAsOne: tysiące Ducatisti na ulicach miast na całym świecie

2022-05-13


Parady #WeRideAsOne połączyły ponad 13 tysięcy entuzjastów w ponad 40 krajach na całym świecie. Wydarzenia zorganizowane przez dealerów i oficjalne kluby Ducati okazały się wielkim sukcesem. Globalna społeczność Ducatisti wspólnie dzieliła pasję od Sydney, przez New Delhi, po Rio de Janeiro. Parady Ducati przejechały też ulicami ośmiu polskich miast. Wspólne przejażdżki #WeRideAsOne na stałe wchodzą do kalendarza społeczności Ducati i będą odbywać się corocznie w każdą pierwszą sobotę maja.

Pierwsza edycja #WeRideAsOne odbyła się w sobotę 7 maja 2022 roku. Ducatisti z wielu miast świata spotkali się, aby wspólnie celebrować pasję do Ducati. Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki współpracy przedstawicieli dealerów i klubów Ducati, którzy opracowali unikalny program dnia w swoich miastach. Organizację #WeRideAsOne umożliwiła inicjatywa 224 dealerów sieci Ducati oraz 120 oficjalnych klubów Ducati. Florencja, Paryż, Miami, New Delhi, Rzym, Rio de Janeiro, Sydney, Walencja, Nowy Jork, Kuala Lumpur, Dubaj, Singapur, Seul, Bangkok i Ingolstadt to tylko niektóre z miast, w których z powodzeniem obchodzono #WeRideAsOne. Parady odbyły się również w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Toruniu, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Zobacz relację z polskich miast.Globalne uznanie pierwszej edycji skłoniło Ducati do dodania #WeRideAsOne do kalendarza jako stałego, corocznego wydarzenia. W każdą pierwszą sobotę maja dealerzy Ducati i oficjalne kluby zbiorą Ducatisti, aby wspólnie paradować ulicami swoich miast.

#WeRideAsOne była również rozgrzewką przed nadchodzącą imprezą World Ducati Week 2022, która odbędzie się od 22 do 24 lipca na Misano World Circuit. Kontaktując się ze swoim dealerem uzyskać można kod zniżkowy na zakup wejściówek, a także informacje o organizowanych wspólnych przejazdach na WDW.


#WeRideAsOne #WeAreDucati #LetsRideAsOne #WDW2022