Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Parady Ducatisti #WeRideAsOne: relacja z wydarzeń w całej Polsce

2022-05-09


W sobotę 7 maja 2022 roku na całym świecie odbyły się parady Ducatisti #WeRideAsOne. Naszą pasję do Ducati pokazaliśmy licznie w ośmiu miastach Polski. To była jednak tylko rozgrzewka przed WDW 2022.

W każdym z ośmiu miast, gdzie zlokalizowane są salony Ducati, odbyły się wydarzenia z unikalnym programem. Zaczerwieniliśmy ulice Warszawy, Krakowa, Łodzi, Torunia, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic. Spotkania Ducatisti w całym kraju były doskonałą okazją do zapoznania się przed podróżą na tegoroczną edycję World Ducati Week, która odbędzie się w dniach 22-24 lipca. Kontaktując się z dealerem Ducati można otrzymać kupon rabatowy na zakup biletów, a także informacje o zorganizowanych grupach, które wyruszają w podróż motocyklami sprzed salonów na włoski tor w Misano.


Ducati Baltic Motors Gdańsk


Ducati Liberty Motors Warszawa


Ducati Moto Mio Kraków


Ducati AF Motors Toruń


Ducati Liberty Motors Łódź


Ducati IT Centrum Poznań


Ducati Eurorider Katowice


Ducati Liberty Motors Wrocław


Parady #WeRideAsOne zjednoczyły Ducatisti na całym świecie. Najbliższa okazja, aby spotkać się wszyscy razem to World Ducati Week 2022: Let's Ride As One! Zachęcamy do kontaktu z najbliższym dealerem Ducati.


Chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach? Czekamy na Ciebie! Sprawdź kalendarz wydarzeń, obserwuj Ducati Polska na Facebooku lub napisz do nas na kontakt@ducatipolska.pl.


#WeRideAsOne #WeAreDucati #LetsRideAsOne #WDW2022