Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Nowy SuperSport 950 już w salonach! Poznaj go podczas The Red Tour 2021

2021-03-05
Podczas The Red Tour 2021 poznaliśmy kilka nowości Ducati, jak Multistrada V4, XDiavel Dark i Black Star, Streetfighter V4 S Dark oraz Scrambler Nightshift i Desert Sled. Teraz do polskich salonów wjeżdża kolejna nowość - SuperSport 950 w nowej odsłonie!

Po raz pierwszy nowego SuperSporta 950 zobaczyliśmy podczas internetowej premiery Ducati World Première w końcówce ubiegłego roku. Produkcja ruszyła w fabryce w Borgo Panigale pod koniec stycznia, a pierwsze egzemplarze już teraz trafiły do polskich salonów! Od 5 marca motocykl można oglądać we Wrocławiu i w Piasecznie. Następnie motocykle trafią do kolejnych autoryzowanych dealerów, o czym poinformujemy Was za pośrednictwem facebookowego profilu Ducati Polska. Już teraz skontaktuj się z najbliższym dealerem, dowiedz się czy SuperSport 950 jest już u niego i umów się na indywidualną prezentację!Przeczytaj więcej na temat nowej odsłony SuperSporta 950, poznaj dane techniczne i ceny ti umów się na jazdę próbną tutaj.Piotr "Barry" Baryła, który jako pierwszy Polak miał okazję sprawdzić nowego SuperSporta 950 S na premierze odbywającej się na włoskim torze Vallelunga Circuit, napisał o nim: 

Podobnie jak jego poprzednik, jest praktycznym, wielozadaniowym i przyjaznym motocyklem idealnym na rozpoczęcie przygody z Ducati. O ile Panigale V4 nie nadaje się do użytku na co dzień w mieście, czy do turystyki, to Supersport doskonale odnajdzie się we wszystkich środowiskach, włącznie z torem.Cały artykuł, który ukazał się na portalu motogen.pl możecie przeczytać tutaj.