Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Zapraszamy na Ducati Scrambler Days of Joy już 17 września w Warszawie!

2022-08-24


Ducati Scrambler Days of Joy to kolejna edycja imprezy dla właścicieli motocykli Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Brat Style i wszystkich ciekawych customów. W tym roku powielamy sprawdzoną formułę zeszłorocznego Ducati Scrambler Yellow Day, zmieniając nieco atrakcje i umożliwiając uczestnikom nocowanie w namiotach na terenie obiektu, który będzie docelową bazą wydarzenia.

Sobotę rozpoczniemy od porannej kawy w salonie Ducati Liberty Motors Piaseczno, gdzie zapisani uczestnicy otrzymają zestaw startowy obejmujący między innymi koszulkę i użyteczny worek, zaprojektowane specjalnie na to wydarzenie. Sprzed salonu Ducati przejedziemy ulicami Warszawy, aby dotrzeć do pierwszego punktu docelowego, Strzelnicy Rembertów. W miejscu, gdzie na co dzień trenuje Sekcja Strzelecka CWKS Legia Warszawa uczestnicy otrzymają możliwość oddania próbnej serii strzałów z pistoletu i karabinu 9 mm, by odpowiednio przygotować się do oddania pięciu strzałów punktowanych. W Turnieju Strzeleckim wyłonimy najcelniejszych w dwóch kategoriach, dla których przygotowaliśmy medale i ciekawe nagrody.Zapisz się tutaj


Kolejnym punktem na naszej trasie będzie sprawdzony i znany uczestnikom poprzedniej edycji tor Drive-Position w Sękocinie Starym pod Warszawą. Rozpoczniemy od grilla, a następnie w pełni sił przystąpimy do szkolenia motocyklowego prowadzonego przez Instruktora Państwowego. Poznamy zasady bezpieczeństwa podczas jazdy w terenie i dowiemy się o zalecanych ustawieniach zawieszenia i systemów wspomagających. Trenować będziemy balans na luźnej nawierzchni, poznamy różne techniki pokonywania wielu typów zakrętów, poćwiczymy hamowanie awaryjne na zróżnicowanym podłożu i podszkolimy technikę prowadzenia motocykla na zjazdach i podjazdach. Szkolenie zakończy się otrzymaniem imiennego certyfikatu.

Na tym jednak atrakcje się nie skończą, bowiem do jazd testowych będzie dostępny również Ducati DesertX! Po zmroku zaplanowaliśmy z kolei przejazdy po torze prawdziwymi samochodami terenowymi. Uczestnicy pod okiem instruktorów przekonają się o niezwykłych zdolnościach offroadowych zmodyfikowanego Nissana Patrola Y61. Po wszystkim zbierzemy się przy ognisku, aby zjeść wspólną kolację i wznieść toast za cudowne przeżycia tego dnia.Zapisz się tutaj


Zachęcamy wszystkich, aby przyjechali na imprezę z własnym namiotem tworząc Scrambler Camp, w którym będziemy mogli pozwolić sobie na nieco dłuższą zabawę. We własnym zakresie istnieje również możliwość zarezerwowania noclegu w pobliskim hotelu Ajax, gdzie na hasło Drive-Position można otrzymać zniżkę.

Niezależnie od poziomu zaawansowania, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby postrzelać w klimatycznym miejscu zamkniętego obszaru wojskowego, a także tych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności jazdy w terenie w bezpiecznych warunkach. Lubisz spotkać się z podobnymi sobie pasjonatami? Nie może Cię zabraknąć już 17 września!


Zobacz pełną relację z imprezy Scrambler Yellow Day 2021


W imprezie Ducati Scrambler Days of Joy można wziąć udział po uiszczeniu opłaty 250 zł, uzyskując pakiet atrakcyjnych gadżetów i dostęp do pełnego zakresu atrakcji. W cenie uczestnicy otrzymają napoje, wyżywienie, czyli obiad i kolację, unikatową koszulkę i worek, a także możliwość wzięcia udziału w turnieju strzeleckim z nagrodami. Uczestnicy będą mogli też odbyć szkolenie motocyklowe, przetestować Ducati DesertX oraz przejechać się Nissanem Patrolem w wymagającym terenie. Możliwość noclegu we własnym namiocie w Scrambler Camp na terenie Drive-Position jest bezpłatny dla uczestników.


❌ Harmonogram dnia 17.09.2022:

10.00 – kawa w salonie Ducati Liberty Motors Piaseczno (ul. Puławska 44D, Piaseczno)
10:30 – rozdanie pakietów startowych zapisanym uczestnikom
11:00 – wyjazd kolumną na strzelnicę (Al. Gen. A. Chruściela „Montera” 1, Warszawa)
11:45 – 14:45 – turniej w Strzelnicy Rembertów Sekcji Strzeleckiej CWKS Legia Warszawa
15:00 – wspólny wyjazd na tor offrodowy Drive-Position (ul. Graniczna 15, Sękocin Stary)
16:00 – 21:00 – grill, szkolenie motocyklowe, testy DesertX i jazdy terenówkami
21:00 – impreza przy ognisku w Scrambler Camp do rana


⛺ Uczestnikom, którzy chcą pobawić się trochę dłużej zalecamy zabranie własnego namiotu lub zarezerwowanie we własnym zakresie noclegu w hotelu Ajax.


⚠️ Uwaga! Zapisy przyjmujemy do 11.09.2022 włącznie! Informujemy, że ważne są wyłącznie opłacone rezerwacje, złożone przez poniższy formularz. Czas na opłacenie rezerwacji to 7 dni. W przypadku braku zarejestrowanej płatności rezerwacja jest anulowana.


📞 Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas:
Filip Wojciechowski
+48 691 442 248
filip.wojciechowski@libertymotors.pl


Zapisz się tutaj#Ducati #Scrambler #DaysOfJoy