Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

World Ducati Week: rozpoczyna się odliczanie do edycji 2022!

2021-11-18

Długo oczekiwany największy zlot fanów bolońskiej marki na świecie powróci w dniach 22-24 lipca 2022 roku. Tor Misano i Riwiera Adriatycka po raz kolejny powitają fanów Ducati. Podczas edycji 2022 zaplanowano między innymi „Wyścig Mistrzów”, w którym aktualni zawodnicy Ducati będą ścigać się z Legandami z przeszłości.

Wydarzenie World Ducati Week, długo oczekiwane przez całą rodzinę Ducati, powróci w 2022 roku, a tysiące entuzjastów znów zgromadzą się na torze imienia Marco Simoncellego w Misano, aby celebrować pasję do maszyn z Borgo Panigale.

W piątek 22, sobotę 23 i niedzielę 24 lipca obiekt Misano będzie gotowy na przyjęcie Ducatisti z całego świata. Niezapomniane wydarzenie na Riwierze Adriatyckiej będzie idealną mieszanką zabawy, motocykli, wrażeń z jazdy, wymiany doświadczeń, parad i pokazów dla pasjonatów w każdym wieku.

Program WDW 2022 wciąż jest w budowie, ale intencja jest jasna - uczynić tę edycję najbardziej spektakularną w historii. Potwierdzony jest już „Wyścig Mistrzów”, najbardziej elektryzujący i pełen adrenaliny moment imprezy. Aktualni zawodnicy oraz Legendy Ducati z przeszłości wyruszają na tor, aby zmierzyć się ze sobą na specjalnych motocyklach. Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów, aby zobaczyć bohaterów ze świata sportów motorowych w akcji.Nadal istnieją niejasności organizacyjne związane z pandemią. Ducati na bieżąco monitoruje sytuację i dołoży wszelkich starań, aby jedenastą edycję World Ducati World zorganizować z zachowaniem wszelkich zasad, które będą niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami o WDW2022, dostępna jest dedykowana sekcja na stronie internetowej Ducati.

Ducatisti, odliczanie rozpoczęło się, więc do zobaczenia wkrótce!

#ForzaDucati