Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

The Red Tour 2022: relacja ze spotkania we włoskiej restauracji La Squadra

2022-01-20


Wraz z Ducati Eurorider Katowice rozpoczęliśmy nowy rok w pięknym, włoskim stylu. Nowe modele Ducati zaprezentowaliśmy 19 stycznia podczas The Red Tour 2022 w miejscu, które żyje pasją do motoryzacji i kuchni. Egzemplarze Ducati, które dopiero co opuściły fabrykę w Borgo Panigale, zjawiskowo prezentowały się wśród przepięknych i mocnych samochodów.

Szczególny klimat panujący w katowickiej restauracji La Squadra udzielał się momentalnie wszystkim Gościom, którzy przybywali na naszą premierę. W nowoczesnej przestrzeni wystawowej poświęconej motoryzacji, wyścigom i Formule 1 podziwialiśmy dzieła sztuki na dwóch i czterech kołach, próbowaliśmy produktów sprowadzanych dzień wcześniej prosto z Włoch, delektowaliśmy się pyszną kawą i deserami przygotowanymi według tradycyjnych przepisów. Najnowsze motocykle Ducati świetnie wpisały się w atmosferę miejsca tętniącego włoską pasją. Fascynujące samochody z salonów Ferrari i Maserati, które znajdują się w tym samym budynku co restauracja, rozbudzały dziecięce pragnienia, podobnie jak najnowsze modele Ducati.Nie udało Ci się wziąć udziału w wydarzeniu w restauracji La Squadra? Nic straconego, bo w kolejnych tygodniach zaprezentujemy nowe modele na 2022 rok w autoryzowanych salonach Ducati w całej Polsce. Sprawdź kiedy będą w Twoim mieście!


Harmonogram The Red Tour 2022:


Już teraz skontaktuj się z najbliższym dealerem i umów się na prezentację Multistrady V2, Streetfightera V2, Panigale V4 i innych nowości! Będziemy na bieżąco informować, gdy pojawią się w kolejnych miastach za pośrednictwem profilu Ducati Polska na Facebooku.