Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Rozgrzewka przed WDW 2022: parady Ducatisti na całym świecie już 7 maja - również w polskich miastach!

2022-04-29


Już 7 maja 2022 roku sprzed salonów Ducati na całym świecie wyruszą Ducatisti w wyjątkowych paradach, aby wspólnie celebrować pasję do Ducati. Nowy format #WeRideAsOne umożliwi społeczności entuzjastów spotkanie, poznanie się i wyruszenie razem na motocyklach w kierunku niezapomnianych przygód! 

Dealerzy Ducati na pięciu kontynentach zjednoczyli się tworząc unikalny program dla każdego miasta. Dzięki pomocy 322 Oficjalnych Klubów Ducati powstało wiele ciekawych inicjatyw. Skontaktuj się z najbliższym dealerem i dowiedz się więcej o wydarzeniach zaplanowanych w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Toruniu, Gdańsku i Poznaniu.

Kluczowym momentem dnia będzie parada, podczas której motocykle Ducati zaczerwienią ulice miast na całym świecie. Każdy Ducatista będzie miał okazję poczuć się częścią wyjątkowej społeczności, która podziela tę samą pasję. Od tych, którzy uwielbiają motocyklową turystykę, przez amatorów torowych emocji, wielbicieli ekscytujących tras terenowych, ale również tych, którzy preferują relaksujące trasy między wioskami i miastami.Wydarzenia 7 maja 2022 będą również doskonałą okazją do zapoznania się przed podróżą na tegoroczną edycję World Ducati Week, czyli największego zlotu Ducati na świecie, który odbędzie się w dniach 22-24 lipca na Misano World Circuit we Włoszech. Dla wszystkich Ducatisti, którzy chcą wziąć w WDW 2022 przygotowaliśmy ofertę specjalną. Kontaktując się z najbliższym dealerem Ducati można otrzymać kupon rabatowy na zakup biletów, a także informacje o zorganizowanych grupach, które wyruszają w podróż motocyklami sprzed salonów na włoski tor w Misano.Aby wziąć udział w paradzie #WeRideAsOne wystarczy skontaktować się z dealerem Ducati, aby poznać szczegóły dotyczące wydarzenia. Czas na wspólną przejażdżkę!


#WeRideAsOne #WeAreDucati #LetsRideAsOne #WDW2022