Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Parady Ducatisti #WeRideAsOne 2024: relacja z wydarzeń w całej Polsce

2024-05-06


W sobotę 4 maja 2024 roku na całym świecie odbyły się parady Ducatisti #WeRideAsOne. Naszą pasję do Ducati pokazaliśmy licznie w dziewięciu miastach Polski. Nawet pomimo terminu niefortunnie przypadającego na środek długiego weekendu majowego, wydarzenia zgromadziły ponad 300 uczestników.

Na całym świecie, a także w każdym z dziewięciu polskich miast, gdzie zlokalizowane są salony Ducati, odbyły się wydarzenia z unikalnym programem dla Ducatisti i klubowiczów Ducati Klub Polska. Udało się nam zaczerwienić ulice Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Gdańska, Torunia, Szczecina, Krakowa, Katowic oraz Poznania.
Dziękujemy wszystkim pasjonatom, którzy wzięli udział w wydarzeniach We Ride As One i razem z nami celebrowali miłość do Ducati. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się na całym świecie, jak zwykle w pierwszą sobotę maja. Serdecznie zachęcamy też wszystkich motocyklistów do udziału w imprezie World Ducati Week 2024, czyli największym zlocie miłośników Ducati. Od 26 do 28 lipca tor Misano i cała Riwiera Adriatycka zostaną ponownie rozświetlone dzięki pasji tysięcy fanów. Kod rabatowy na zakup biletów można również otrzymać kontaktując się z dealerami Ducati


Ducati Warszawa


Pełna galeria zdjęć z parady w Warszawie tutaj.


Ducati Łódź


Pełna galeria zdjęć z parady w Łodzi tutaj.


Ducati Wrocław


Pełna galeria zdjęć z parady we Wrocławiu tutaj.


Ducati Gdańsk


Pełna galeria zdjęć z parady w Gdańsku tutaj.


Ducati Kraków


Pełna galeria zdjęć z parady w Krakowie tutaj.


Ducati Katowice


Ducati Toruń


Ducati Szczecin


Ducati Poznań

 

Chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach? Czekamy na Ciebie! Sprawdź kalendarz wydarzeń Ducati, Ducati Polska na Facebooku i Instagramie lub napisz do nas na kontakt@ducatipolska.pl.


#WeRideAsOne #WeAreDucati