Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Multistrada 60 000 km European Tour: weź udział w niezapomnianej przygodzie z Ducati

2024-03-07


Marzy Ci się niezapomniana wyprawa na legendarnym motocyklu? Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie Multistrada 60 000 km European Tour!

Po sukcesie zeszłorocznej trasy o długości 60 000 km we Francji i krajach Beneluksu, Ducati zdecydowało się pójść o krok dalej i uruchomić europejski projekt Multistrada 60 000 km Tour, który obejmie również Polskę! Podczas tej przygody każdy uczestnik będzie miał możliwość użytkowania Multistrady V4 Rally przez tydzień i na dystansie około 2000 kilometrów przekonania się o wyjątkowych możliwościach jezdnych i technologicznych tego modelu. Entuzjaści jednośladów na zmianę pokonają imponującą sumę 60 000 kilometrów po drogach w całej Europie!
Każda z osób, która zgłosi chęć udziału w projekcie Multistrada 60 000 km European Tour, otrzyma możliwość zaplanowania wycieczki marzeń o długości 2000 km w preferowanych terminach. To będzie niesamowite przeżycie dla fanów motocykli, więc nie wahaj się zarejestrować, aby przeżyć wyjątkowe chwile z Ducati.


Idealny kandydat powinien:

  1. Posiadać prawo jazdy kategorii A od co najmniej 3 lat, mieć doświadczenie w prowadzeniu motocykla turystycznego i wprawę w dalekich podróżach motocyklowych
  2. Zaplanować podróż (czas trwania tydzień, dystans minimum 2000 km), która będzie ciekawa pod względem krajobrazu, treści historycznych, kulturowych czy artystycznych oraz musi być zgodna z wcześniej wybranymi punktami odbioru i zwrotu motocykla
  3. Posiadać umiejętność tworzenia jakościowych materiałów zdjęciowych i filmowych
  4. Posiadać zdolność do opisania wyprawy i swoich wrażeń w kilku zdaniach


APLIKUJ


#Ducati #MultistradaV4Rally #MTS60kTour