Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Ducati podczas spotkania miłośników włoskiej motoryzacji: Forza Italia 2022

2022-06-08


W miejscu tętniącym pasją do włoskiej motoryzacji nie może zabraknąć Ducati! Już w niedzielę 12 czerwca zapraszamy na spotkanie Forza Italia w Pałacu Rozalin, gdzie zaprezentujemy topowe modele z tegorocznej gamy.

Forza Italia to coroczne spotkania miłośników włoskiej motoryzacji z ponad dziesięcioletnią tradycją. W tym roku zlot ponownie odbędzie się w urokliwej przestrzeni Pałacu Rozalin, w której znów stworzymy małe, radosne włoskie miasteczko.

Podczas zlotu Forza Italia Ducati zaprezentuje topowe modele z tegorocznej gamy. Zapraszamy na stoisko Ducati Liberty Motors, aby zachwycić się pięknym designem, poznać najnowszą motocyklową technologię i porozmawiać o wspaniałych maszynach z Borgo Panigale.

Zachęcamy też wszystkich właścicieli Ducati do odwiedzenia w niedzielę imprezy Forza Italia swoimi motocyklami. W takim miejscu po prostu nie może zabraknąć reprezentacji Ducatisti! Zachęcamy do zapisania się na stronie wydarzenia na Facebooku.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Forza Italia wymagana jest jedynie bezpłatna rejestracja. Wszystkie szczegółowe informacje i harmonogram dnia dostępne są na oficjalnej stronie zlotu.


#DucatiPolska #ForzaItalia #ForzaItaliaPL2022