Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Ducati na Forza Italia 2022: relacja z włoskiego spotkania w Pałacu Rozalin

2022-06-19


W ciepłą, słoneczną niedzielę 12 czerwca 2022 roku odbyło się kolejne spotkanie miłośników motoryzacji i kultury włoskiej. Wydarzenie Forza Italia tętniło niesamowitym klimatem, który wspólnie stworzyli właściciele ponad 300 pojazdów zlotowych i ponad 3000 odwiedzających.

Włoskie perełki na dwóch i czterech kołach prezentowały się zjawiskowo w parkowej przestrzeni Pałacu Rozalin. Przekrój maszyn uczestników zlotu był imponujący. Obok siebie można było zobaczyć zarówno pojazdy zabytkowe, jak i najnowsze modele, samochody marzeń z plakatów, jak również leciwe auta z ciekawą historią. Nie zabrakło oczywiście włoskich jednośladów, a najliczniejszą grupę stanowili Ducatisti.

Dziękujemy za liczne przybycie na tegoroczną edycję Forza Italia, niekończące się rozmowy na stoisku Ducati Liberty Motors, na którym wyeksponowaliśmy Panigale V4S, Multistradę V4 Pikes Peak, jak również piękny egzemplarz Ducati Sport 1000, którego właściciel przywiózł go na zlot wprost z domowego salonu. Przez całą niedzielę przez naszą "włoską enklawę" przewinęło się również mnóstwo motocyklistów na Ducati. Miło było zobaczyć wśród tylu pasjonatów włoskiej kultury silną reprezentację fanów maszyn z Borgo Panigale.Czujesz, że nie może zabraknąć Cię na kolejnych eventach Ducati? Czekamy na Ciebie! Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń, a także obserwuj Ducati Polska na Facebooku i Instagramie. Do zobaczenia na kolejnych edycjach Forza Italia!