Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Borgo Panigale Experience: Muzeum Ducati ponownie otwarte od 21 maja

2021-05-12Począwszy od 21 maja, po miesiącach zamknięcia z powodu pandemii, Muzeum Ducati przygotowuje się na ponowne przyjęcie pasjonatów motocykli.

Muzeum Ducati ponownie otwiera się dla zwiedzających. Już od 21 maja w każdy piątek, sobotę i niedzielę możliwe będzie zwiedzanie wystawy. Liczba wejść będzie ograniczona w celu zagwarantowania zdrowia i bezpieczeństwa gości i pracowników. Aby wejść do muzeum, a także przez cały okres przebywania na terenie obiektu, zwiedzający są zobowiązani do przestrzegania zasad ustalonych w związku z ograniczeniami COVID-19, które opisane są również na biletach wstępu.

W miesiącach zamknięcia z powodu pandemii Muzeum Ducati przeszło proces digitalizacji, rozszerzając ofertę Borgo Panigale Experience o zwiedzanie online. Wirtualne wycieczki z profesjonalnymi przewodnikami dostępne są za pośrednictwem komputerów, tabletów, urządzeń mobilnych, czy Smart TV. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mogą odwiedzić muzeum w Borgo Panigale we Włoszech. Z każdego miejsca na świecie podczas podróży online można poznać historię marki Ducati, jej modele oraz osiągnięcia w sportach motorowych.Od 22 maja dostępne będą wirtualne wycieczki „Ducati Factory Online Journey” po obszarach produkcyjnych fabryki Ducati. To wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich pasjonatów motocykli i inżynierii mechanicznej zostało zawieszone z powodów związanych z pandemią. Rezerwując wycieczkę online z przewodnikiem można zdalnie przejść przez dział obróbki mechanicznej, strefę składania silników, linie montażowe motocykli, czy stanowiska testowe.

Wizyta w Muzeum Ducati jest możliwa tylko po wcześniejszej rezerwacji w piątki od 9.00 do 12.00 i od 14.30 do 18.00, a także w soboty i niedziele od 9.00 do 18.00. Bilet wstępu należy kupić online tutaj.