Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

5000 sprzedanych egzemplarzy nowej Multistrady V4

2021-05-28


Sześć miesięcy po wprowadzeniu na rynek Ducati Multistrady V4 model przekroczył próg 5000 sprzedanych egzemplarzy. Motocykl kupił niemiecki Ducatista Karl-Heinz Lebensieg, który zamówił wersję V4 S Sport w pełnej konfiguracji u dealera Ducati w Ingolstadt.

Pan Lebensieg został zaproszony przez Ducati Motor Deutschland do dealera w Ingolstadt, gdzie otrzymał rzeźbiarską reprodukcję Multistrady V4 wraz z osobistym listem potwierdzającym numer seryjny motocykla.

Multistrada V4 łączy sportowy charakter Ducati z niespotykanym komfortem jazdy i wszechstronnością, która pozwala na używanie go na wszystkich drogach i w każdych warunkach. Nowa Multistrada, wyposażona w silnik V4 Granturismo, ma rekordowo wydłużone okresy międzyobsługowe (kontrola luzów zaworowych co 60 tysięcy kilometrów), oferuje zintegrowany system nawigacji i jest pierwszym motocyklem na świecie wyposażonym w radar przedni i tylny.

Aby sprostać różnym potrzebom klientów, Ducati stworzyło różne konfiguracje dla modeli wchodzących w skład rodziny Multistrada V4. Standardowa wersja jest dostępna w sportowym kolorze "Ducati Red", natomiast model V4 S można zamówić w czerwieni i w kolorze "Aviator Grey", a także z jednym z pakietów konfiguracyjnych (Essential, Travel, Radar, Performance i Full), zarówno z felgami aluminiowymi, jak i szprychowymi. Trzecią wersją gamy jest Multistrada V4 S Sport, która oferuje dedykowane malowanie i standardowy pakiet Performance z układem wydechowym Akrapovič i przednim błotnik wykonany z włókna węglowego.

U dealerów Ducati dostępnych jest mnóstwo akcesoriów do nowej Multistrady, a z katalogiem wszystkich dostępnych części można zapoznać się tutaj. Zachęcamy też do spersonalizowania swojego wymarzonego motocykla w konfiguratorze.