Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Nowości

The Red Tour 2022: poznaj nowości Ducati

2022-01-14


Nowe modele Ducati poznaliśmy podczas odcinków Ducati World Première 2022, a już teraz DesertX, Multistrada V4 Pikes Peak, Panigale V4, Multistrada V2, Streetfighter V2 i Scrambler 1100 Tribute Pro ruszają w podróż po Polsce. Chcesz zobaczyć je na żywo? Sprawdź kiedy motocykle pojawią się u Twojego dealera Ducati.


Z każdym kolejnym tygodniem w autoryzowanych salonach zaprezentujemy nowości na 2022 rok. Rozpoczynamy wydarzeniem specjalnym w miejscu tętniącym włoską motoryzacją i kuchnią, w restauracji La Squadra w Katowicach. Już 19 stycznia po raz pierwszy w Polsce premierowo zobaczycie Multistradę V2, zupełnie nowego Streetfightera V2, najnowszą odsłonę Panigale V4 i V4 S, a także specjalną, numerowaną wersję Panigale V2 Bayliss 1st Championship 20th Anniversary oraz nowego Scramblera 1100 Tribute Pro.


Harmonogram The Red Tour 2022:


Będziemy na bieżąco informować, gdy nasze nowości pojawią się w kolejnych miastach za pośrednictwem profilu Ducati Polska na Facebooku. Już teraz skontaktuj się z najbliższym dealerem i umów się na prezentację. Do zobaczenia w salonach Ducati!
Ducati Panigale V4

Wraz z wersją na rok 2022 projekt Panigale V4 wykonuje najbardziej znaczący krok ewolucyjny od czasu premiery modelu. Rodzina Panigale opiera się na ciągłej wymianie informacji i technologii pomiędzy światem wyścigów i motocyklami produkowanymi seryjnie, a wraz z najnowszą wersją kontynuuje swoją ewolucję rok po roku, podobnie jak prototypy Ducati Corse. Ulepszenia obejmują wszystkie obszary: aerodynamikę, ergonomię, osiągi silnika, podwozie i elektronikę. Rezultatem jest motocykl zdolny do rozwijania jeszcze większych prędkości na torach wyścigowych, a jednocześnie bardziej intuicyjny w prowadzeniu i mniej męczący w trakcie jazdy. Panigale V4 S oferuje niezapomniane przeżycia zarówno zawodowcom, jak i amatorom.
Ducati Multistrada V2


Wygodny, wszechstronny i zaawansowany technologicznie motocykl dwucylindrowy, który pozwoli Ci wejść do świata Ducati Multistrada. Nowa Multistrada V2 jest lżejsze względem poprzednika i wyróżnia się jeszcze lepszą ergonomią. Motocykliści o niższym wzroście docenią przeprojektowane siedzisko oraz możliwość zastosowania obniżonego zawieszenia. W standardzie znajdują się zaawansowane opcje wyposażenia jak półaktywne zawieszenie Ducati Skyhook Susupension, czy Ducati Quick Shift Up&Down.
Ducati Streetfighter V2

Sportowy naked z jedynym w swoim rodzaju charakterem. Odpowiada on na potrzeby tych, którzy poszukują motocykla będącego w stanie połączyć sportowe DNA Panigale V2 z postawą i stylem podziwianego Wojownika. W rezultacie powstał pojazd intuicyjny i łatwy w prowadzeniu, z odpowiednią dawką mocy zapewniającą zadziorne osiągi i maksymalną radość z jazdy.
Ducati Panigale V2 Bayliss


Ducati składa hołd legendarnej karierze Torya Baylissa dedykując mu specjalny motocykl, wyprodukowany w numerowanej serii, który upamiętnia pierwszy z trzech tytułów mistrza świata World Superbike zdobytych przez australijskiego zawodnika. Więź pomiędzy Baylissem i Ducati Corse w Superbike World Championship jest jedną z najbardziej fascynujących historii w świecie sportów motorowych.Chcesz zobaczyć motocykle na żywo?
Skontaktuj się z najbliższym dealerem Ducati.