Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Promocje

Red Weekend 2023: odwiedź Twojego dealera i znajdź ofertę specjalną dla siebie

2023-11-15


Czekasz na wyprzedaże z okazji Black Friday? W Ducati mamy swój własny Red Weekend! Tylko w dniach 24 i 25 listopada 2023 roku w salonach Ducati w całym kraju będziesz mógł skorzystać z okazji, które zdarzają się wyłącznie raz w roku.

Z okazji Red Weekend przygotowaliśmy moc ofert specjalnych. W piątek 24 listopada i sobotę 25 listopada 2023 roku możecie upolować wyjątkowe promocje na asortyment znajdujący się na stanach magazynowych dealerów. Najwyższy rabat można uzyskać na kolekcję odzieży lifestyle – nawet do minus 40%. Na kaski, odzież motocyklową, akcesoria motocyklowe i zegarki Locman-Ducati oferujemy ceny niższe o 30% od regularnych. Promocja obejmuje wybrany asortyment, który może różnić się w zależności od stacji dealerskiej. Zapytaj swojego dealera Ducati o produkty ujęte w ofercie promocyjnej.

Red Weekend to też najlepsza okazja w roku na zakup wymarzonego motocykla. Na zamówienia złożone wyłącznie w dniach 24 i 25 listopada 2023 na modele na obecnym magazynie importera i dealera przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę specjalną. Aby ją poznać odwiedź najbliższego dealera Ducati.


ZNAJDŹ DEALERA


#Ducati #RedWeekend2023