Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Promocje

Red Friday w Ducati: do zakupionego motocykla dodajemy voucher na odzież i akcesoria!

2021-11-26


Black Friday? W Ducati mamy Red Friday! To najlepszy czas, aby skorzystać z niepowtarzalnych okazji.


W Red Friday przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich Łowców Okazji! Tylko teraz do zakupionego motocykla otrzymasz voucher na odzież i akcesoria Ducati. Promocja obejmuje wybrane modele, które zakupione zostaną w dowolnej autoryzowanej stacji dealerskiej w terminie od piątku 26 listopada do wtorku 30 listopada 2021 roku.

W zależności od wybranego modelu vouchery sięgają wartości nawet 2000 PLN, a w połączeniu z dodatkową promocją wyprzedaży rocznika (dla modeli MY2020) daje to świetną okazję do upolowania swojego motocykla marzeń. Chcąc poznać więcej szczegółów skontaktuj się z najbliższym dealerem Ducati. Voucher można będzie zrealizować do 31 maja 2022 roku włącznie.

To jednak nie wszystko! Dla osób szukających najlepszych okazji przygotowaliśmy niepowtarzalną ofertę. 

Tylko teraz fabrycznie nowy SuperSport S z 2020 roku dostępny jest w ofercie wyprzedażowej za jedyne 64 800 PLN. W cenie motocykla dodajemy pakiet sportowy o wartości 3628 PLN, obejmujący m.in. karbonowy błotnik przedni, akcesoryjne dźwignie sprzęgła i hamulca, tank pad, czy kierunkowskazy LED. Łączna korzyść sięga zatem aż 6628 PLN! Dodatkowo motocykl można doposażyć w oryginalne kufry boczne (o wartości 5452 PLN) tylko za 2500 PLN.

Liczba motocykli jest mocno ograniczona, a dostępność zmienia się z godziny na godzinę. Nie zwlekaj i złóż zamówienie już teraz. Oferta dotyczy wyłącznie motocykli znajdujących się obecnie na stanie magazynowym oficjalnej sieci salonów Ducati w Polsce. Zapraszamy do dealerów!