Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Nowości

Panigale V4 S z akcesoriami Ducati Performance: gotowe do rywalizacji na każdym torze

2021-06-18Akcesoria Ducati Performance poprawiają wygląd i osiągi supersportowego motocykla z Borgo Panigale. Seryjne Panigale V4 S doposażone w akcesoria jest gotowe do ścigania się i wygrywania na każdym torze wyścigowym. 

Panigale V4 S to motocykl, który uosabia całą esencję sportowego charakteru Ducati. W wersji 2021 maszyna jest jeszcze łatwiejsza w prowadzeniu - zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Została zaprojektowana, aby osiągać świetne czasy okrążeń na torach wyścigowych i posiada dwa tryby jazdy wyścigowej, które mogą być dostosowywane przez użytkownika. Panigale jako jedyny motocykl na świecie wyposażony w Cornering ABS „Only Front” opracowany specjalnie dla maksymalnej wydajności.

Aby uczynić Panigale V4 S jeszcze bardziej wyjątkowym i wydajnym na torze, Ducati oferuje serię akcesoriów z katalogu Ducati Performance. Akcesoria zostały zaprojektowane przez Centro Stile Ducati w celu zapewnienia maksymalnych osiągów i poprawieniu walorów estetycznych wyścigowego motocykla.30 maja Luca Salvadori, zawodnik Barni Racing Team, udowodnił konkurencyjność Panigale V4 S, biorąc udział i wygrywając w kategorii 1000 Open drugiej rundy MotoEstate 2021 Trophy, czyli jednego z najpopularniejszych wyścigów amatorskich we Włoszech. Salvadori na seryjnym Panigale V4 S wyposażonym w wyścigowy układ wydechowy, opony Pirelli typu slick i szereg akcesoriów Ducati Performance zdobył pole position ustanawiając rekord okrążenia Cremona Circuit.Wszystkie akcesoria zamontowane w Panigale V4 S, na którym Salvadori startował w wyścigu, można kupić u dealerów Ducati. Są identyczne z tymi, które znajdują się w Panigale V4 S zawodników Ducati Corse trenujących między rundami MotoGP i Mistrzostw Świata Superbike. Obejmują one kompletny wydech tytanowy Akrapovič opracowany przez techników Ducati Corse, regulowane podnóżki aluminiowe Rizoma pozwalające na znalezienie najlepszej pozycji, czy wyścigowe siedzenie pokryte materiałem maksymalizującym przyczepność podczas jazdy. Dostępny jest też szereg elementów wykonanych z włókna węglowego, takich jak przedni błotnik, para skrzydeł, czy osłona wahacza, a także zestawy do zdejmowania uchwytu tablicy rejestracyjnej i zaślepek otworów po lusterkach.Akcesoria dostępne w autoryzowanych stacjach dealerskich Ducati.