Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń

Ducati Riding Experience Road Academy: poziom 2


Ducati Riding Experience to ekscytująca oferta treningowa dla wszystkich Ducatisti, którzy chcą w bezpiecznych warunkach szkolić się pod okiem profesjonalnych instruktorów, a także lepiej poznać swój motocykl i pokonać własne ograniczenia.

Na nadchodzący sezon Zespół Ducati Polska zaplanował serię wydarzeń torowych pod oficjalnym szyldem Ducati Riding Experience. Dwa z nich odbędą się w Polsce w maju i w czerwcu, a lipcowy trening DRE Racetrack Academy zorganizowany będzie na legendarnym torze wyścigowym w Mugello, niedaleko Florencji, zaledwie trzy dni po World Ducati Week. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem ważnych wydarzeń Ducati.


DRE Road Academy: poziom 2 z 2
Cel: doskonalenie techniki jazdy z większymi prędkościami
Termin: 25 czerwca 2022, godz. 8:30-17:00
Miejsce: Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 25, 26-502 Jastrząb
Cena za osobę: 499 zł za całodniowe szkolenie z instruktorami i wyżywienie

Uwaga! Zebraliśmy już komplet zapisów na szkolenie DRE Road Academy Poziom 2 w dniu 25 czerwca. Polecamy zapisanie się na listę rezerwową w poniższym formularzu. Jeśli zwolnią się miejsca, będziemy kontaktować się z osobami z listy rezerwowej w kolejności zapisów.   


Poziom drugi DRE Road Academy odbędzie się na Torze Jastrząb koło Radomia. Autodrom zlokalizowany jest przy trasie S7 i poza świetnymi warunkami do doskonalenia jazdy motocyklem oferuje również hotel i restaurację znajdujące się na terenie obiektu.


Szkolenie poprowadzi zespół profesjonalnych instruktorów JC Group z Januszem Czają na czele. Trening rozpocznie się od przygotowania teoretycznego, obejmie ćwiczenia zapoznające uczestników z poszczególnymi sekcjami trasy, których celem będzie przygotowanie do jazdy pełną nitką toru, rozwijając w niektórych sekcjach wysokie prędkości. Uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia wybranych modeli Ducati w bezpiecznych warunkach podczas jazd testowych. Trening pozwoli nabrać pewności przed trzecim etapem tegorocznego DRE, który odbędzie się 27 i 28 lipca w Mugello.W cenę 499 zł wliczone jest szkolenie z instruktorami na zamkniętym torze, z zabezpieczeniem medycznym, a także obiadem i napojami. Zapraszamy wszystkich właścicieli motocykli marki Ducati, którzy gotowi są na całodniową zabawę, spotkanie z pasjonatami i wspólne zdobywanie cennego doświadczenia. Wjazd na tor wymaga w pełni sprawnego motocykla Ducati (nie ma znaczenia rok jego produkcji) oraz stroju motocyklowego zapewniającego bezpieczeństwo (jedno- lub dwuczęściowego kombinezonu skórzanego bądź tekstylnego z atestowanymi ochraniaczami, twardych butów chroniących kostkę, rękawic motocyklowych oraz kasku z homologacją).


Organizatorem wydarzenia jest Liberty Corporation Sp. z o. o., wyłączny importer marki Ducati na polskim rynku. Informujemy, że ważne są wyłącznie opłacone zapisy na szkolenie Ducati Riding Experience. Wymagane jest dokonanie płatności na wskazany poniżej numer konta (499 zł brutto za osobę), a paragon lub faktura za uczestnictwo w szkoleniu DRE zostanie przesłana do uczestników mailowo. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność wpłat. Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@ducatipolska.pl.


Uwaga! Zebraliśmy już komplet zapisów na szkolenie DRE Road Academy Poziom 2 w dniu 25 czerwca. Polecamy zapisanie się na listę rezerwową w poniższym formularzu. Jeśli zwolnią się miejsca, będziemy kontaktować się z osobami z listy rezerwowej w kolejności zapisów.


Zapisz się na listę rezerwową Poziom 2 DRE Road Academy:

Proszę czekać, trwa zapisywanie formularza.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.
Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i udostępnienie wizerunku w materiałach foto/video Ducati Polska. Administratorem Państwa danych osobowych jest Liberty Corporation Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi przy ul. Dąbrowskiego 207/213, 93-231 Łódź wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000774118. W każdym momencie przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. Wszelkie wnioski o realizację przysługujących praw prosimy kierować na adres email: kontakt@ducatipolska.pl Potwierdzam zapoznanie się z powyższymi informacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Liberty Corporation Sp. z o.o. w związku z wydarzeniem Ducati The Red Tour 2022 x Audi City Warszawa. Dalsze informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Państwa w formularzu danych oraz posiadanych przez Państwa uprawnieniach znajdują się w Polityce Prywatności Ducati (https://ducatipolska.pl/pl/polityka-prywatnosci).

Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez Liberty Corporation Sp. z o. o. dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem i przekazywaniem przez Ducati informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Ducati.

Pole zostało nieprawidłowo wypełnione.

Dane do przelewu:

Liberty Corporation Sp. z o. o.
ul. Dąbrowskiego 207/213
93-231 Łódź
ING Bank Śląski S.A.:
28 1050 1461 1000 0024 3420 1618
Tytuł: DRE poziom 2
Kwota: 499 zł/os.