Wyprzedaż roku modelowego 2020

23/11/2020

Black Friday to święto wszystkich łowców okazji. Ci, którzy czają się na produkty z Borgo Panigale, nie poczują się zawiedzeni, ale tylko pod jednym warunkiem - muszą być naprawdę szybcy! Dnia 27 listopada przy okazji Black Friday rusza wyprzedaż rocznika 2020 we wszystkich salonach Ducati w Polsce - to będzie RED Friday! 

Wyprzedaż roku modelowego 2020

Polowanie na motocykle Ducati z rocznika 2020 czas zacząć!

Black Friday to święto wszystkich łowców okazji. Ci, którzy czają się na produkty z Borgo Panigale, nie poczują się zawiedzeni, ale tylko pod jednym warunkiem - muszą być naprawdę szybcy! Dnia 27 Listopada przy okazji Black Friday rusza wyprzedaż rocznika 2020 we wszystkich salonach Ducati w Polsce - to będzie RED Friday!

Choć zwykle wszelkie pospieszacze w stylu - Nie czekaj!, Kup już dziś!, Zostały ostatnie sztuki! to tylko chwyty marketingowe, tym razem jest zupełnie inaczej. Sezon 2020 był sezonem innym niż wszystkie do tej pory. Był zaskakujący, nie dał się przewidzieć i… niemal do cna wyczyścił nasze magazyny z tegorocznych motocykli. Dlatego też posezonowa wyprzedaż motocykli Ducati rocznika 2020 to będzie istne polowanie na okazje… Ale do rzeczy, oto co można zyskać decydując się na celny, ale i szybki strzał:

 

 

Pełna oferta oraz ceny motocykli objętych ofertą wyprzedażową dostępne u autoryzowanych dealerów Ducati w Polsce. 

Promocja objęte są tylko motocykle roku modelowego 2020 i 2019. 

Liczba motocykli objetych promocją ograniczona.

Lista dealerów- Ducati
Lista dealerów- Scrambler

Największą korzyść osiągnie ten, kto złowi Multistradę 1260 w wersji Enduro. Ten wyprawowy motocykl, będący ubiegłoroczną nowością, wyposażono w silnik Testastretta DVT o pojemności 1262 cm3 ze zmiennymi fazami rozrządu, dysponuje on mocą 158 KM i momentem obrotowym sięgającym 128 Nm. Do tego najnowocześniejsza, sportowa elektronika, wspaniała ergonomia, topowe zawieszenie i hamulce - to zdecydowanie najszybsze i najmocniejsze enduro na świecie! Tylko teraz możesz trafić je taniej o dokładnie 7000 zł.

Każdy, kto żądny jest mocnych wrażeń podczas jazdy na motocyklu, nie może przejść obojętnie obok tegorocznej nowości, czyli Streetfightera V4S. 208 KM przy masie na sucho 178 kg, absolutny brak aerodynamicznej osłony kierowcy, bo w tym modelu aerodynamika dostała tylko jedno zadanie - docisnąć pojazd do nawierzchni przy najwyższych prędkościach… Jeżeli jesteś łowcą bezkompromisowym i chwalisz się, że niedźwiedzia ubiłbyś gołymi rękami, to już teraz przygotuj się do skoku na czerwonego Streetfightera rok modelowy 2020, a zostaniesz nagrodzony upustem wynoszącym aż 6000 zł.

Klasyka gatunku, styl, kult i dualność jego wykorzystania. Wygodna, odprężona pozycja za kierownicą, nowoczesna technologia oraz charakterystyczna praca dużego silnika typu L-Twin. Tak, to Scrambler 1100, czyli na koniec coś dla tych, którzy liczą na iście królewskie polowanie. W naszych lasach, tzn. magazynach, pozostały ostatnie sztuki tego gatunku z roku modelowego 2019, które można upolować z 10% rabatem od wartości cennikowej, czyli aż 5500 zł taniej.

Nie czekaj i upoluj swoje wymarzone Ducati właśnie teraz! 

 

 

 

04/03/2021

Czas na zabawę! Wystartowała produkcja nowego Monstera

09/02/2021

Zespół Ducati Lenovo MotoGP 2021 zaprezentowany online

02/02/2021

Prezentacja Ducati Team na sezon 2021 MotoGP