World Ducati Week - nowy termin

23/03/2020

World Ducati Week to najważniejsza impreza na świecie dla wszystkich miłośników marki Ducati. Tysiące osób z całego świata spotykają się na torze im. Marco Simoncellego we włoskim Misano, aby świętować i dzielić wielką pasję do Ducati.

World Ducati Week - nowy termin

Trzy dni imprezy wypełnione koncertami, wyścigami, spotkaniami z zawodnikami, a przede wszystkim dobrą zabawą i rykiem tysięcy motocykli Ducati, to marzenie każdego Ducatisti, którego w tym roku niestety nie jesteśmy w stanie spełnić.

Bezpieczeństwo i spokój wszystkich uczestników to najważniejsze kwestie, które pozwalają na organizację tak dużej imprezy. W tym roku niestety, nie możemy ich zapewnić. W związku z czym postanowiliśmy przełożyć WDW na lato 2021 r.

Jesteśmy przekonani, że kiedy wszyscy motocykliści - zarówno wolni strzelcy, jak i zrzeszeni w setkach klubów Ducati - wrócą na tor w 2021 roku, ich energia i entuzjazm będą jeszcze silniejsze!

Wiemy, że Wasza pasja nie ma granic i nigdy się nie skończy.

My ze swojej strony zrobimy wszystko, aby kolejna edycja była jeszcze większa i jeszcze bardziej wciągająca #ForzaDucati.

 

 

 

 

 

 

 

15/05/2020

Kumulacja korzyści dla motocykli z oferty wyprzedażowej. Zyskaj do 15 tys. PLN*

08/05/2020

Monster - potworna frajda z jazdy. Z pakietem darmowych przeglądów.

08/05/2020

Nowy Ducati Monster już od 39 900 PLN z darmowym pakietem przeglądów