Motocykle używane

Projekt Ducati Polska ponownie wygrywa!

Kolejny raz podeszliśmy do konkursu światowegokonkursu Custom Rumble i kolejny razwygraliśmy półfinał! Dziękujemy serdecznie za każdy oddany głos i pakujemy się na wielki finał w Misano!

Spośród 132 projektów zbudowanych na bazie motocykli Ducati Scrambler, które zostały zgłoszone do drugiej już edycji międzynarodowego konkursu Custom Rumble nasz uzyskał największą, średnią ocen!

Na wszystkie projekty biorące udział w tegorocznej edycji Custom Rumbe – międzynarodowego konkursu customizingowego motocykli Ducati -  internauci z całego świata oddali w sumie ponad 200 000 głosów! Jednym z tych, które zdobyły ich najwięcej, była rodzima konstrukcja o nazwie ESG Rumble 400, powstała w polskim warsztacie customizingowym Eastern Spirit, wspieranym przez Ducati Polska. Motocykl ten został doceniony w kategorii Best Dealer. 

Polski finał!

Oprócz wygranej ESG Rumble 400 - zbudowanego na bazie Ducati Scrambler Sixty2, którego w obecnej ofercie możecie mieć już za 260 zł miesięcznie*, mamy także zwycięstwo kolejnego Polaka -Piotrka z jego projektem o wdzięcznej nazwie "The Batass".
Piotr zgarnął laur za zwycięstwo w kategorii Best Privat Customizer.
Serdecznie gratulujemy!

W finale znalazły się także dwa projekty z Tajlandii – w kategorii Best Customer wygrał “Black Ant” zbudowany przez Sumalpana oraz w kategorii Rookie Rumble projekt “Aree”, stworzony przez Tanapola.

Te trzy motocykle u boku naszego ESG 400 Rumble, powalczą o zwycięstwo w finale całego konkursu Custom Rumble 2018, który to będzie miał miejsce podczas World Ducati Weekend w dniach 20-22 lipca we włoskim Misano.

Trzymajcie kciuki za wszystkie polskie konstrukcje!

Do góry