Motocykle używane

Sezon 2018 z Ducati Toruń Motul Team

Kolejny sezon zmagań za nami i kolejny przed naszym oficjalnym zespołem wyścigowym z Torunia. Trzymajcie kciuki we wszystkich rundach sezonu 2018 za Ducati Toruń Motul Team!

Sezon 2017 zaostzuł apetytu chłopaków z Ducati Toruń Motul Team, oficjalnego zespołu wyścigowego wspieranego przez Ducati Polska.

Ducati Toruń, dzięki wielkiej pasji i niezłomności Darka Małkiewicza, szefa zespołu i osoby odpowiedzialnej za toruńskie dealerstwo Ducati, oprócz wielkiej popularności, odnosi także znaczące sukcesy sportowe.

Czy komukolwiek wcześniej mogło by się wydawać, że na trybunach WMMP - oprócz rodzin i członków zespołów biorących udział w danej rundzie, pojawią się kibice z krwi i kości? 
Z pewnością nie.
Dzięki Ducati Toruń Motul Team, dzięki prawdziwej pasji i ich zaangażowaniu, wyścigi motocyklowe wychodzą z zaścianka.
Dzięki temu co runda, kilka trybun zamienia się w czerwone, rozkrzyczane pochodnie, dopingujące z całych sił swich zawodników.

Dzięki takiemu fenomenowi, i przy wsparciu takich partnerów jak Motul czy Dunlop, Ducati Toruń Motul Team może pochwalić isę sukcesami jak drugi z rzędu tytuł Vce Mistrza Polski Superstock 1000 jaki w 2016 i 2017 wywalczył Daniel "Buła" Bukowski

Dziekujemy wszystkim partnerom za zaangażowanie.
Dziękujemy polskiemu oddziałowi Motul Deutschland GmbH, Dunlop, BNP BGŻ Paribas, Autokolor, PPG i Kraaitech i trzymamy kciuki za nadchodzący sezon 2018.

Do góry