Motocykle używane

Świąteczne okazje od Ducati

Zastanawiacie się nad ducatowym prezentem na święta? Ducati Polska ułatwia Wam podjęcie decyzji! Przez cały grudzień możecie liczyć na wiele korzyści w Ducati!

Kultowa marka, nawet taka jak legendarne Ducati potrafi pozytywnie zaskoczyć przystępnością swojej oferty.

To miły handlowy zwyczaj, z którego chętnie korzystamy bez względu czy są to ubrania codzienne, akcesoria motocyklowe czy motocykle.

Ducati Polska nie odbiega w tej kwestii od światowych trendów i przygotowało kilka ofert, pośród których odnajdzie się każdy fan motoryzacji i właściciel Ducati.
Świetna okazja by swoim bliskim, sobie bądź… swojej maszynie, sprawić gwiazdkowy prezent w stylu Ducati.

15% mniej na ubrania, gadgety i ładowarki!

Na samym początku warto wspomnieć o promocji jaka obowiązuje na wszystkie ubrania codzienne, kaski Arai oraz kubki, maskotki, breloki czy inne gadgety sygnowane logo Ducati oraz – niezbędne w sezonie zimowym, ładowarki.

Na wszystkie te rzeczy, aż do końca grudnia we wszystkich salonach Ducati dostaniecie 15% zniżki.

25% zniżki w serwisie!

Kolejna akcja dedykowana jest właścicielom motocykli z włoskiego Borgo Panigale.

To prawdziwy prezent gwiazdkowy dla ich maszyn. Prezent, który przychodzi w idealnym momencie w sezonie. Warto bowiem być przygotowanym zawczasu i wykorzystać chwilę, kiedy do warsztatów ustawią się kolejki na wiosenny przegląd.

Teraz, w całej sieci autoryzowanych warsztatów Ducati w całej Polsce , każdy klient może liczyć na 25% rabatu na materiały eksploatacyjne!

To jednak nie wszystko.
Jeżeli posiadasz maszynę starszą niż 5 lat, za każdy rok powyżej, dostaniesz kolejny procent rabatu!!

Ducati za 30500 brutto!

Na samym końcu mamy dla Was najbardziej łakome kąski i największe sumy jakie można zaoszczędzić. Dla każdego, kto chciałby rozpocząć kolejny sezon z nowym Ducati w garażu, ta informacja będzie najbardziej interesująca.

W polskiej sieci dealerskiej zostało jeszcze kilka pojazdów z rocznika 2016. Dzięki tej ofercie można stać się właścicielem Ducati już za 30500 brutto! Obniżki to nawet przeszło 12000 zł na jednym motocyklu więc naprawdę warto.

Podobnie atrakcyjne przeceny dotknęły wszystkie modele 2017. Tutaj można spodziewać się nawet kilku tysięcy złotych obniżki na pojeździe.

Wszystkie oferty obowiązują do końca grudnia 2017 więc każdy, kto chciałby w świątecznym okresie wprowadzić w swoje otoczenie trochę ducatowego klimatu i włoskiej pasji  ma szansę skorzystać z promocji.

Do góry