Motocykle używane

Nowości Ducati 2018

Ducati World Premiere 2018 to wydarzenie wielkie, przeprowadzone z pompą i w klimatycznym miejscu, jakim jest mediolańska Sinfonia Italiana.

Pomimo, że scena na ktrej odbywała się premiera, znana jest przede wszystkim z włoskiego X-Factor, to tym razem na scenie nie było artystów i śpiewów, a najnowsze motocykle Ducati na rok 2018 oraz zawodnicy ścigający się na tych włoskich maszynach w MotoGP i WSBK – Casey Stoner, Andrea Dovizoso, Jorge Lorenzo, Danilo Petrucci, Chaz Davies…

Na scenie mogliśmy podziwiać nowe wersje Scramblerów 800 – Mach 2.0, Street Classic, Desert Sled Black Edition oraz absolutną nowość – Scramblery 1100 również w trzech wersjach – podstawowej, Special Edition oraz Sport.

Ducati Monster 821 doczekał się nowszej, poprawionej wersji na 2018 rok, którą w pięknym żółtym malowaniu mogliśmy podziwiać na scenie.

Multistrada 1200 otrzymała dodatkowe 64 ccm pojemności i dodatkowe 6 KM mocy. To nie jedyne zmiany w tym modelu…

Najbardziej oczekiwaną premierą była oczywiście prezentacja pierwszego, czterocylindrowego cywilnego motocykla sportowego spod znaku Ducati, czyli Panigale V4. Co tu dużo mówić – nie zawiedliśmy się, a konstrukcję tą można określić jednym słowem - fenomenalny!

Oczywiście to nie wszystkie nowości – wiele motocykli pokazano w nowych malowaniach i delikatnie nowych wersjach, ale nazwijmy to zmianami kosmetycznymi.

Do góry