Motocykle używane

Panigale 1299 Final Edition

Panigale 1299 Final Edition to zwieńczenie obecnych prac działu rozwoju Ducati. Połączenie silnika 1299 Superquadro i superlekkiego nadwozia R owocuje wyjątkowym motocyklem w stylu Ducati.

Wraz z 1299 Panigale R Final Edition, Ducati świętuje całą historię dwucylindrowego silnika, który zrodził się w Bolonii, a wywarł tak wielki wpływ na Mistrzostwa Świata Superbike.
Począwszy od 1988 roku i zwycięstwa Marco Lucchinelli na Ducati 851, w pierwszym wyścigu World Superbike, poprzez spektakularne wygrane Chaza Daviesa i Marco Melandri na Panigale R, wyścigowa historia Ducati to legendarne nazwiska, kultowe modele motocykli i wygrane.

1299 Panigale R Final Edition to bez wątpienia kolekcjonerski kąsek. Numerowana, nielimitowana seria motocykla, który jest idealnym połączeniem szczytu osiągnięć inżynierów Ducati, zarówno jeżeli mowa o silniku, jak i wyscigowym nadwoziu.

209 mocy to wizytówka 1299 Final Edition, podobnie jak znane z torów wyścigowych nadwozie w Panigale w wersji R. To połączenie daje w efekcie motocykl ważący 168 kg, a to z kolei przynosi rezultat 1,24 KM na każdy kilogram.
Nad okiełznaniem tego potencjału czuwa elektronika spaawdzona na torach wyścigowych, dzięki temu motocykl zachowuje idealny balans pomiędzy silnikiem i zawieszeniem, przez cały czas i w każdych warunkach.

1299 Panigale R Final Edition wyróżnia się także wyglądem. Klasyczne malowanie Tricolore, od zawsze zarezerwowane było dla wyjątkowych maszyn z Borgo Panigale, czerwone kute kola, czy tytanowy wydech Acrapovic dodają tylko ostatecznego sznytu do całego obrazu.

Do góry