Motocykle używane

1299 Superleggera w Polsce

W czwartek 20go lipca, na warszawskim Placu Bankowym, Ducati Polska zaprezentowało wyjątkowy motocykl, 1299 Superleggera.

1299 Superleggera to – w uproszczeniu, ultra lekka wersja Ducati Panigale 1299.
Materiały i technologia ich obróbki wykorzystane przy produkcji tego motocykla, pozwoliły uzyskać motocykl dopuszczony do ruchu, o wadze 156 kg i 215 KM mocy.
Należy pamiętać, że motocykl objęty jest standardową w Ducati, dwuletnią gwarancją, co jest niespotykaną rzeczą przy okazji takich projektów jak ten.

Motocykl jest piękny. Na pierwszy rzut oka wyróżnia się spośród innych motocykli ze stajni Ducati swoim kolorem. Przy drugim spojrzeniu dostrzegamy resztę szczegółów które stanowią niemal bajkowy świat tego modelu.

Rama Monocoque wykonana w całości z włókien węglowych, podobnie jak koła, subframe, owiewki dają przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po tym motocyklu.

kliknij i zobacz galerię zdjęć z premiery

Premiera odbyła się na Pacu Bankowym 1, przy butiku Madison Avenue 346 który mocno związany jest z marką Ducati, wykorzystując te motocykle jako element wystroju wnętrza, co idelanie współgra z eleganckimi ubraniami jakie można tam kupić.

Podczas premiery, głos zabrał Robert Domański który odpowiada za markę Ducati i Vespa w Polsce. Dzięki temu, mieliśmy także możliwość podziwiania kolejnego dzieła sztuki, czyli wyjątkowej Vespy 946.

Ducati 1299 Superleggera powstał w limitowanej liczbie 500 sztuk i wszystkie na pniu zostały rozdysponowane po całym świecie. Niemniej, jeżeli pośród Was znajdzie się jakiś mecenas sztuki motocyklowej, który będzie chciał zaopiekować się tym motocyklem, będzie miał jeszcze na to szansę.

Do góry