Motocykle używane

Premiera filmu Darkland

5go lipca, w warszawskim kinie Luna braliśmy udział w przedpremierowym pokazie filmu Darkland, nad którym Ducati Polska objął patronat. Darkland to kawał dobrego kina, na które już dzisiaj mamy zaszczyt Was zaprosić.

FilmWeb.pl:

"Znany lekarz Zaid traci brata w wyniku napadu członków gangu. Z dnia na dzień mężczyzna porzuca swoje uporządkowane życie, aby pomścić jego śmierć. Jako zamaskowany wojownik zaczyna wymierzać sprawiedliwość..."

Powyższa kanwa idealnie pasuje do amerykańskiego kina klasy B, jednak w przypadku Darkland jest historią, którą Fenar Ahmad - urodzony w czeskim Brnie duński reżyser, obudowuje niesamowitym klimatem, rewelacyjnymi zdjęciami i świetną grą swoich aktorów.
To o wiele więcej, niż kolejny sensacyjny film, o którym zapomnicie od razu po wyjściu z kina.

Ducati Polska objęła patronatem dystrybucję tego tytułu w naszym kraju. Za wprowadzeniem tego tytułu do polskiej dystrybucji odpowiada natomiast firma Mayfly, marka znana z ambitnego kina, wykraczającego poza szeroko pojęty mainstream.

Elementem przemiany głównego bohatera, jest jego motocykl - Ducati. Jednak nie będziemy zdradzać więcej szczegółów.

Z ręką na sercu polecamy ten obraz i zapraszamy do kin na terenie całego kraju już od 7go lipca!

Gratulujemy także, laureatom konkursów z portali ścigacz.pl i motogen.pl, którzy mieli okazję obejrzeć przedpremierowy pokaz razem z nami.

Do góry