Motocykle używane

Wiosna z Ducati za nami!

Za nami pierwsza impreza z cyklu Ducati Tour. Wiosna z Ducati minęła pod znakiem pieknej pogody, dziesiątek motocykli oraz rodzinnej atmosfery i dobrego nastroju.

Od piątkowego popołudnia, w Osadzie Śnieżka, która stanowiła bazę Wiosny z Ducati zjawiali się uczestnicy imrezy.
Fani Ducati, posiadacze Ducati oraz po prostu wszyscy, którzy chcieli spędzić miły weekend we włosko-motoryzacyjnym stylu na wspolnej kolacji dzielili się swoimi oczekiwaniami, co do kolejnego dnia imprezy.

W sobotę, tuż po śniadaniu wszyscy uczestnicy wzięli udział w briefingu, po którym zostali przypisani do jednej z trzech grup.
Dwie z nich, w towarzystwie doswiadczonych przewodników, udały się na przejażdżki po okolicznych serpentynach. W tym samym czasie, grupa terenowa pojechała do Olszyny by tam wziąć udział w szkoleniu flat track i spróbować swoich sił na tore offroad.

Galeria zdjęć z Wiosny z Ducati

Wieczorem nie brakowało tematów do rozmów. Każdy z wypiekami na twarzy dzielił się swoimi doświadczeniami i przeżyciami z kończcego się właśnie dnia, a przed uczestnikami była jeszcze niedziela i jazdy testowe.

Do ośrodka przywieźliśmy aż 17 motocykli testowych. Każdy mógł przejechać się na jednym z nich i zobaczyć jak prowadzą się te legendarne maszyny.

Poniżej znajdziecie szczegółowe relacje z imprezy z portali:

Serdecznie dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom!
Już teraz zapraszamy na Jesień z Ducati, która odbędzie sie w drugi weekend września.

Tymczasem na torze w Poznaniu szykujemy cykl Ducati Speed Day, podczas którego będziemy mieli okazję spotkać się z Wami aż 5 razy!

Wszystkie daty i informacje dotyczące naszych imprez znajdziecie na naszej stronie www.DucatiTour.pl

Do góry