Motocykle używane

Ducati Supersport najlepszy!

Jeden z największych tytułów motocyklowych świata, opiniotwórczy MCN przeprowadził ostatnio test porównawczy wszechstronnych motocykli sportowych, w którym jednogłośnie wygrał Supersport!

Jeden z najbardziej znanych magazynów motocyklowych MCN postanowił sprawdzić, który motocykl z segmentu sportowo-turystycznych najlepiej się nadaje do dynamicznej turystyki. Pod lupę wzięto Kawasaki Z1000SX, Hondę VFR800 ABS oraz Ducati Supersport S. Dodatkowo do grupy testowanych pojazdów dołączono Ducati Panigale 959.

Ducati Supersport S na tle silnych konkurentów bez dyskusji udowodniło swoją przewagę. Testerzy chwalili jego komfort, który na długim dystansie był porównywalny tylko z Kawasaki Z1000SX. Doskonała, ergonomiczna pozycja, dynamiczny wygląd i perfekcyjne wykonanie przypominało Hondę VFR800, ale to Ducati było bardziej zwinne i generowało więcej radości. Pod względem precyzji prowadzenia i osiągów nie odbiegało na drogach od Ducati 959 Panigale. W efekcie zwycięstwo przypadło Ducati Supersport S, drugie miejsce Kawasaki Z1000SX, trzecie miejsce Ducati Panigale 959 a ostatnie Hondzie VFR800.

Werdykt MCN:

"Chcesz mieć przepis na świetny motocykl sportowo turystyczny: weź pozycję z Hondy, komfort z Kawasaki, dodaj geny sportowego Panigale  a otrzymasz Ducati Supersport S, sportowy motocykl na który czekaliśmy od dawna.”

Chcesz przetestować najlepszy motocykl sportowo – turystyczny?
Skontaktuj sie z jednym z naszych dealerów i umów się na jazdę testową już dzisiaj!

Ducati Supersport może być Twój już za 548 zł miesięcznie! *

*Kalkulację sporządzono dla motocykla w cenie netto 51626zł, w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M w wysokości 1,66%
z dnia 28-03-2017r. Wpłata wstępna 40%, okres leasingu 48 miesięcy, wykup 20%. Łączna suma opłat 111%.
Propozycja finansowania przygotowana została przez BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. 

 

Do góry