4Ever Multistrada – 4 lata gwarancji.

26/03/2020

Stworzona, aby zaspokoić Twoje największe pragnienie podróżowania bez żadnych granic. Multistrada jest gotowa, aby poszerzyć Twoje horyzonty wolności. Teraz z czteroletnią gwarancją możesz znacznie więcej.

4Ever Multistrada – 4 lata gwarancji.

Rygorystyczne i długotrwałe testy, zoptymalizowane procesy produkcyjne oraz zaawansowane symulacje cyfrowe zwiększyły niezawodność i trwałość modeli 950 i 1260 do najwyższego poziomu w historii. Dzięki dynamicznemu rozwojowi globalnej sieci dealerskiej, Ducati oferuje program 4Ever Multistrada.

 

Co obejmuje program 4Ever Multistrada?

- 4 lata gwarancji
4Ever Multistrada to 4-letnia gwarancja (wydłużona o 24 miesiące) dostępna dla wszystkich modeli Ducati Multistrada. Pozostałe modele w ofercie modele posiadają 24-miesięczną gwarancję.

- All-inclusive
Wydłużona o 24 miesiące, czteroletnia gwarancja jest bezpłatna i wliczona w cenę motocykla.

- Brak limitu kilometrów

- Pomoc drogową
Pomoc drogowa jest udzielana przez cały okres dodatkowej gwarancji w krajach, w których usługa jest dostępna oraz na tych samych warunkach umownych co standardowa gwarancja Ducati (24 miesiące). Warunkiem jest obsługa w autoryzowanej sieci serwisowej dealerów Ducati zgodna z zaleceniami producenta.

- Wszystkie modele Multistrada
4Ever Multistrada obejmuje wszystkie modele Multistrada 950 i Multistrada 1260 od roku modelowego 2020.

- Data rozpoczęcia programu
4Ever Multistrada jest dostępna dla motocykli, których gwarancja została aktywowana od 1 listopada 2019 r. 

- Dodatkowy okres gwarancji
Dodatkowe 2 lata zaczynają się od następnego dnia po zakończeniu standardowej gwarancji Ducati (24 miesiące), a więc od 25 do 48 miesiąca.

- Części objęte gwarancją
Przez kolejne dodatkowe 2 lata gwarancja obejmuje cały motocykl począwszy od wszelkich wad produkcyjnych (z wyłączeniem materiałów i części eksploatacyjnych, uszkodzeń mechanicznych, akumulatora oraz akcesoriów).

- Przeglądy okresowe
Gwarancja 4Ever Multistrada jest ważna tylko wówczas, gdy przeglądy okresowe są wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta, w autoryzowanej sieci dealerskiej przez okres 48 miesięcy. Należy pamiętać, że każda usługa wykonywana przez autoryzowaną sieć dealerów Ducati, jest rejestrowana w systemie diagnostycznym.

- Kraje objęte programem 4Ever Multistrada

4Ever Multistrada jest dostępny we wszystkich motocyklach Multistrada zakupionych od autoryzowanych dealerów Ducati w następujących krajach: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Monako, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

 

 

Wybierz swój motocykl Multistrada i rozpocznij przygodę!

 

 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu:

Marta Ostrowska

PR & Marketing Ducati Polska 

 

 +48 665 660 642

 

 

 

 

24/03/2021

Nowy Monster już w Polsce! Zobacz go na żywo podczas The Red Tour vol. 3

23/03/2021

Zespół Aruba.it Racing - Ducati rozpoczyna sezon WorldSBK 2021

22/03/2021

Plebiscyt Best Bikes 2021 - aż 5 modeli Ducati na podium!