Nowa oferta wentylowanych kurtek motocyklowych na lato

08/06/2020

Ducati: nowa oferta wentylowanych kurtek motocyklowych na lato

  • Kompletna oferta letniej odzieży - od najprostszych po najbardziej techniczne elementy, która zapewni pełen komfort i spełni oczekiwania każdego motocyklisty.
  • Techniczne kurtki i bluzy Ducati są wykonane z lekkich materiałów, aby zapewnić jak najlepszą przepuszczalność powietrza.
  • Dzięki programowi Ducati Cares klienci mają możliwość przetestowania odzieży przed zakupem.
Nowa oferta wentylowanych kurtek motocyklowych na lato

Borgo Panigale (Bolonia, Włochy), 5 czerwca 2020 - Lato zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym Ducati poleca wszystkim motocyklistom swoją nową linię odzieży charakteryzującą się wysoką przepuszczalnością. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o podróżach w trakcie najgorętszego sezonu oraz zapewnieniu najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa.

Kurtki materiałowe i techniczne bluzy Ducati są wykonane z lekkich, oddychających materiałów oraz charakteryzują się unikalnym, charakterystycznym designem. Zostały one stworzone we współpracy z czołowymi markami zajmującymi się produkcją odzieży technicznej i wykorzystują wyłącznie zabezpieczenia z oznakowaniem CE, które można łączyć z ochraniaczem pleców.

Kolekcję przepuszczalnych kurtek na lato można zobaczyć na stronie internetowej shop.ducati.com bądź u autoryzowanych dealerów Ducati. Dzięki programowi Ducati Cares klienci odwiedzający punkty sprzedaży mają możliwość przetestowania odzieży przed zakupem.

 

Kurtka materiałowa Flow C3

Flow C3 to lekka, przepuszczalna kurtka z certyfikatem CE, która została zaprojektowana na wyłączność dla Ducati przez firmę Drudi Performance. Wewnątrz kurtki zastosowano ochraniacze ramion i łokcie Warrior Lite, a ponadto istnieje możliwość połączenia jej z ochraniaczem pleców. Hak wszyty na plecach umożliwia noszenie kurtki wraz z dowolnymi spodniami wyposażonymi w standardowe złącze, co w praktyce uniemożliwi podwijanie się kurtki na plecach. Kurtka Flow C3 jest również wyposażona w odpinaną podszewkę wykorzystującą trójwarstwową, oddychającą, wodoszczelną oraz wiatroszczelną membranę. Model jest oferowany w wersjach dla mężczyzn oraz kobiet i stanowi idealny wybór na letnie podróże.

 

Kurtka materiałowa Ducati Corse Tex Summer C2  

Ducati Corse Tex Summer C2 to kurtka materiałowa o wyraźnej kolorystyce, która została stworzona we współpracy z firmą Dainese. Łączy w sobie siatkę i lekki materiał, posiada odpinaną wiatroszczelną podszewkę, a jej przewiewność sprawia, że jest to idealny wybór w gorącym i wilgotnym klimacie bądź sezonie letnim. Kurtka posiada aluminiowe wkłady na ramionach oraz kompozytowe ochraniacze na łokciach, a jej konstrukcja pozwala na połączenie jej z ochraniaczem pleców Wave lub Manis G2.

 

Kurtka materiałowa Speed 3

Kurtka materiałowa Speed 3 to nowa propozycja wśród odzieży Ducati na sezon letni, która została zaprojektowana przez Aldo Drudi we współpracy z Alpinestars. Oprócz zdejmowanych ochraniaczy ramion i łokci, które posiadają certyfikat CE, kurtka posiada również wewnętrzne kieszenie pozwalające na umieszczenie w nich ochraniaczy pleców i klatki piersiowej Nucleon. Połączenie siateczki i materiału zapewnia stabilność elementów ochronnych w razie upadku. Dwa haki do połączenia ze spodniami utrzymują kurtkę we właściwej pozycji, uniemożliwiając jej podwinięcie się na plecach.

 

 

Bluza techniczna Downtown C1

W przypadku bluzy technicznej Downtown elementy ochronne typowe dla odzieży motocyklowej zostały zastosowane w ramach odzieży o uniwersalnym zastosowaniu: bluza posiada odczepiany kaptur, niepowodujące otarć wzmocnienia z włókna aramidowego na ramionach i łokciach, a także kieszeń zaprojektowaną na ochraniacz pleców Nucleon. Bluza oferuje wygodę, dobry wygląd i dobrze sprawdzi się zarówno na motocyklu oraz w czasie wolnym, nie tracąc jednak przy tym swoich właściwości ochronnych, które zostały potwierdzone certyfikatem CE.

 

 

 

11/09/2020

Setna rocznica urodzin inżyniera Fabio Taglioni

04/09/2020

Ducati Multistrada 1260 Enduro zwycięzcą w rajdzie Transanatolia 2020.

24/08/2020

Panigale V4S z wyjazdem do Kataru!