Motocykle używane

 • EKSCYTACJA SPOKOJNĄ JAZDĄ

  Ducati wkracza w świat cruiserów i robi to na swój własny, wyjątkowy sposób. Prezentujemy wyjątkowy motocykl, który oferuje nieprawdopodobną stylistykę, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i osiągi typowe dla motocykli Ducati. XDiavel to " low speed excitement" – ekscytacja spokojną jazdą, gdzie jazda z małą prędkością jest typowa dla cruiserów, a emocje i adrenalina z jazdy sportowej jest jednoznacznie kojarzona z Ducati. X w XDiavel reprezentuje dokładnie to: dwa pozornie całkowicie różne, odległe światy, które spotykają się w jednej wyjątkowo niepowtarzalnej maszynie. Ducati XDiavel to synteza, w którym te skrajności są kompletne, bezkompromisowe.


  CHARAKTER CRUISERA, EMOCJE DUCATI

  XDiavel łączy wyjątkową stylistykę i charakter cruisera z niesamowitymi osiągami oraz ergonomią. Jest zbiorem najlepszych doświadczeń włoskiego wzornictwa, kultury cruisera oraz komfortu jazdy ze sportową duszą Ducati. Główną rolę w XDiavelu odgrywa kolor czarny, którego symboliczne znaczenie, od dawna wykorzystywane jest jako przeciwstawne połówki w odniesieniu do osobowości, tajemnicy, siły i elegancji.

  Długi, niski, muskularny, z nowoczesnymi kształtami i komponentami najnowszej technologii. Ale przede wszystkim, seksowny. Takie było podstawowe założenie projektowe Ducati już od wstępnych szkiców motocykla, który łączy w sobie wyjątkowy styl z najnowocześniejszą technologią. XDiavel przedstawia koncepcję współczesnego, nowoczesnego cruisera, który wkracza w epokę „technocruiserów”.

  Szeroka kierownica i regulowane, wysunięte do przodu podnóżki, a droga przemyka pod kołami w akompaniamencie poczucie pełnej kontroli i komfortu typowego dla cruisera. Ale kiedy przychodzi czas, aby podjąć wyzwanie ciasnym zakrętom, XDiavel cię zadziwi. XDiavel to cruiser z osiągami i rozwiązaniami technicznymi, które pozwalają na wszechstronną jazdę i niepowtarzalne przeżycia.

  LICZBY

  5000, 60, 40. Trzy numery, które podsumowują koncepcję XDiavela. 5000 to liczba obrotów, przy której silnik dostarcza maksymalny moment obrotowy; 60 to ilość możliwych konfiguracji pozycji kierowcy dla uzyskania optymalnej ergonomii; 40 stopni to maksymalny kąt pochylenia motocykla w zakręcie.

  SILNIK 

  Piękny, mocny, wyrafinowany. XDiavel wyposażony został w najnowszej generacji silnik Testastretta DVT 1262. Zwiększona pojemność i zastosowanie systemu DVT (Desmodromic Variable Timing – zmienne fazy rozrządu), pozwala na niezwykle dużą, ale również płynną, dystrybucję momentu obrotowego nawet przy niskich prędkościach obrotowych silnika. A przy pełnym otwarciu przepustnicy, zapewnia zapierające dech w piersiach sportowe osiągi. Ponadto silnik Ducati Testastretta DVT 1262 jest niebywale pięknie wykończony.

  PODWOZIE

  Podstawowe wymiary motocykla podkreślają charakter Cruisera, zapewniając właściwą równowagę i bardziej sportowe prowadzenie.
  Wysokość siedzenia 755 mm x rozstaw osi 1615 mm x masa własna 247 kg

  PAS NAPĘDOWY

  XDiavel jest pierwszym Ducati, w którym do napędu tylnego koła wykorzystano pas napędowy. System został opracowany specjalnie dla XDiavela, aby zapewnić niezawodną i bezpieczną transmisję mocy. Korzyścią z zastosowania pasa są cisza, czystość i ograniczona do minimum obsługa, a jednocześnie płynne reakcje na ruchy rolgazu, co doskonale pasuje do charakteru cruisera.

  ZAAWANSOWANA ELEKTRONIKA

  Ducati XDiavel wykorzystuje najnowocześniejszą elektronikę i rozwiązania techniczne z najwyższej półki. „Cornering ABS” – ABS działający także w czasie hamownia w zakręcie, „Ducati Traction Control” – kontrola trakcji, „Riding Modes” – tryby jazdy, „Cruise Control” – tempomat, „Hands Free” – bezkluczykowa stacyjka, „TFT Dashboard” – kolorowy, ciekłokrystaliczny zestaw wskaźników, a także elektryczną blokadą kierownicy oraz czerwono podświetlane przełączniki. Dodatkowo, wersja S wyposażona jest standardowo w DRL (Daytime Running Light) – reflektor ze światłem do jazdy dziennej.

  DUCATI POWER LAUNCH

  Charakter XDiavela doskonale uzupełnia Ducati Power Launch (DPL). System ten jest w stanie zapewnić bezpieczny i szybki start dzięki IMU, który kontroluje przyśpieszenie i ingerencję DTC w zależności od wybranego ustawienia. DPL jest aktywowany przez naciśnięcie dedykowanego przycisku. Po aktywacji można wybrać poziom ingerencji, wyciągnąć sprzęgło, załączyć pierwszy bieg i odkręcić rolgaz do końca. W tym momencie, zwalniając stopniowo sprzęgło, można delektować się rakietowym startem spod świateł.

   

  CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

  - 3 tryby jazdy (Sport, Touring, Urban)
  - Pakiet Bezpieczeństwa Ducati (Bosch cornering ABS + kotrola trakcji DTC)
  - Ride by Wire
  - Ducati Power Launch (DPL)
  - System bezkluczykowy (Hands-free)
  - Kolorowy panel wskaźników TFT
  - Podświetlane przełączniki na kierownicy
  - Tempomat (ECC)
  - Wszystkie światła LED

  Przygotowany do systemu antykradzieżowego

   

  Odwiedź najbliższego dealera Ducati lub dowiedz się więcej na www.ducati.com

  Opisy produktów, dane techniczne oraz cenniki mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

 • Silnik

   
  Typ Testastretta DVT (Desmodromic Variable Timing) DS, 2-cylindrowy w układzie L, 4 zawory na cylinder, rozrząd desmodromiczny, chłodzony cieczą
  Pojemność 1262 cm3
  Średnica x skok tłoka 106 x 71,5 mm
  Moc maksymalna 114,7 kW (156 KM) przy 9500 obr/min
  Maks. moment obrotowy 128,9 Nm przy 5000 obr/min

  Przeniesienie napędu

   
  Skrzynia biegów 6-biegowa
  Sprzęgło Mokre, wielotarczowe, z funkcją antyhoppingu, sterowane hydraulicznie

  Podwozie

   
  Rama Stalowa, rurowa, kratownicowa
  Zawieszenie przednie 50 mm widelec upside down z pełną regulacją
  Opona przednia Pirelli Diablo Rosso II 120/70 ZR17
  Zawieszenie tylne Pojedynczy amortyzator ze zdalną regulacją napięcia wstępnego i tłumienia odbicia. Jednoramienny wahacz aluminiowy
  Opona tylna Pirelli Diablo Rosso II 240/45 ZR17
  Skok koła (przód - tył) 120 mm - 110 mm
  Hamulec przedni 2 x 320 mm pół-pływające tarcze, radialnie montowane Brembo Monobloc 4-tłoczkowe zaciski M4-32, radialna pompa hamulcowa. Bosch Cornering ABS
  Hamulec tylny 265 mm tarcza, 2-tłoczkowy pływający zacisk, Bosch cornering ABS

  Wymiary i waga

   
  Masa "sucha" 220 kg
  Masa własna (z płynami) 247 kg
  Wysokość siedzenia 755 mm
  Rozstaw osi 1615 mm
  Pojemność zbiornika paliwa 18 l
  Ilość miejsc Dwuosobowy

  Wyposażenie standardowe

   
    3 tryby jazdy (Sport, Touring, Urban)
    Pakiet Bezpieczeństwa Ducati (Bosch cornering ABS + kotrola trakcji DTC)
    Ride by Wire
    Ducati Power Launch (DPL)
    System bezkluczykowy (Hands-free)
    Kolorowy panel wskaźników TFT
    Podświetlane przełączniki na kierownicy
    Tempomat (ECC)
    Wszystkie światła LED
    Przygotowany do systemu antykradzieżowego

  Interwały przeglądowe

   
    15 000 km lub 12 miesięcy

  Zużycie paliwa i emisje

   
    Zużycie paliwa 5,3 l/100 km - CO2 = 124 g/km; Euro 4