Panigale V4S z wyjazdem do Kataru!

24/08/2020

Kup Ducati Panigale V4S i zabierz je na track day na legendarnym torze Losail w Katarze GRATIS

Jak poczuć to, co czują najlepsi zawodnicy motocyklowi świata? Wystarczy wybrać jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie motocykli Ducati i razem z nim wybrać się na tor, na którym ścigają się zawodnicy MotoGP. Teraz przy zakupie Ducati Panigale V4S 2019 otrzymujesz w pakiecie darmowy wyjazd (5 dniowy) na 3-dniowy track day na torze Losail w Katarze. Będzie też sesja nocna!

Panigale V4S z wyjazdem do Kataru!

Ducati Panigale V4S 2019 może być Twoje!

 

Ducati Panigale V4S z roku modelowego 2019 może być Twoje w tej wyjątkowej ofercie. Mimo, że Panigale V4 z roku modelowego 2020 przyniosło kilka modyfikacji to Panigale V4S 2019 nadal pozostaje niedoścignioną ikoną segmentu superbike.

Teraz można kupić je w cenie wyprzedażowej. To tym bardziej ciekawa oferta, ponieważ w pakiecie z motocyklem, Ducati Polska zabiera Cię na prestiżowy, pięciodniowy wyjazd na jeden z najbardziej znanych torów świata Losail znajdującym się na pustyni w Katarze.

Motocykl Panigale V4S 2019 jest obiektem westchnień wielu motocyklistów. I nic dziwnego, ponieważ pochodzi w prostej linii z wyścigów MotoGP. Tworząc go, inżynierowie Ducati Corse skorzystali z pełnej wiedzy zdobytej w najbardziej wymagających seriach wyścigowych.

 

Symfonia włoskich emocji i osiągów zaczyna się od silnika – jest to jednostka 4-cylindrowa, w układzie V, o kącie rozwarcia cylindrów 90 stopni i o pojemności 1103 ccm. Ducati zastosowało kilka technologicznych sztuczek, jak kolejność zapłonu Twin Pulse, dłuższy skok tłoka, czy wał korbowy obracający się w przeciwną stronę. Dzięki temu silnik oddaje moc w wyjątkowy dla Ducati sposób, pozostaje elastyczny nawet w dolnych i średnich zakresach obrotów, a sam motocykl prowadzi się dynamicznie i chętnie zmienia kierunki. Najłatwiej zauważalnym efektem zaawansowania technologicznego są osiągi – silnik Desmosedici Stradale V4 generuje fenomenalne 214 KM mocy przy 13 000 obr/min oraz 124 Nm momentu obrotowego przy 10 000 obr/min.

Osiągi stają się jeszcze bardziej imponujące, gdy zestawia się je z wyjątkowo niską masą. Panigale V4S z pełnym zbiornikiem paliwa waży zaledwie 195 kilogramów.

 

W parze z silnikiem idzie wysoce zaawansowana konstrukcja podwozia. W nowoczesnym Panigale V4S 2019 silnik jest elementem nośnym, a rama ogranicza się do krótkiego przedniego elementu zwanego Front Frame. Panigale V4 w wersji S posiada aktywne zawieszenie elektroniczne z najwyższej półki, a także koła z kutego aluminium oraz lekki akumulator litowo-jonowy. Elementy zawieszenia dostarcza Öhlins: widelec NIX-30, amortyzator TTX 36 oraz amortyzator skrętu. Ich ustawienia można zmieniać z poziomu komputera (system Öhlins Smart EC 2.0), ale co najważniejsze – konfiguracja dopasowuje się do sytuacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zawieszenie zawsze pracuje w optymalnym ustawieniu, gdy jedziesz po torze w tempie wyścigowym, czy w codziennej jeździe po mieście.

Elektroniczne zawieszenie nie jest jedynym elektronicznym asystentem. Aby nad mocą i możliwościami Panigale V4S 2019 panować w sposób najbardziej bezpieczny i efektywny, na pokładzie znalazły się zaawansowane systemy rozwijane w topowych seriach wyścigowych przez najlepszych zawodników, a dopasowane go użytku dla każdego. Dane dostarcza wieloosiowy czujnik IMU oraz zestaw innych czujników. Systemy działają w sposób zintegrowany, a poza kontrolą trakcji czy quickshiferem w obie strony, znajduje się tutaj kontrola uślizgu, kontrola hamowania silnikiem, kontrola wheelie czy asysta startu, a także wiele innych.

Pełne możliwości Ducati Panigale V4S najlepiej i najbezpieczniej eksplorować w warunkach torowych…

 

5 dniowy wyjazd z Ducati!

 

W pakiecie z Panigale V4S, otrzymujesz wyjazd na jeden z najbardziej egzotycznych torów świata.

Prezent jest wyjątkowy, tak jak sam obiekt. Tor Losail znajdujący się w Katarze na Półwyspie Arabskim stał się sławny z powodu swojej wyjątkowej scenerii. Właśnie tam corocznie odbywa się pierwsza runda wyścigów MotoGP – zawodnicy ścigają się w nocy, przy sztucznym oświetleniu, niemalże w środku pustyni.

 

 

 

W pakiecie wyjazdu na tor Losail znajdują się:

 

 • 3 dni na torze – w tym pół dnia specjalnej sesji nocnej w pełnym oświetleniu, jak podczas wyścigów MotoGP;
   
 • 7 sesji dziennie w trzech grupach dzielonych względem umiejętności;
   
 • 5 dni zakwaterowania (1 osoba w pokoju 2-osobowym) z możliwością dostosowania lub zmiany typu pobytu;
   
 • Pobyt w 4-gwiazdkowym Hotelu Al Mansour Suites w Doha (śniadania, basen, siłownia, SPA);
   
 • Lunch w ramach treningów (1 lunch każdego dnia treningowego);
   
 • Serwis fotograficzny;
   
 • Transport motocykla z Warszawy (bezpieczny transport wraz z możliwością przewiezienia bagażu i dodatkowych akcesoriów torowych);
   
 • Proponowany przelot liniami lotniczymi Qatar Airways (daty do potwierdzenia) – zakup we własnym zakresie.

Organizatorem wyjazdu na tor do Kataru jest firma Motorraid posiadająca ogromne doświadczenie w przygotowywaniu imprez typu track-day na wielu torach Europy i świata. Szczegóły wyjazdu na https://mrr.bike/trip/losail-qatar

 

Legendarny tor w Twoim zasięgu

 

Możliwość jazdy po legendarnym torze Losail i to na własnym motocyklu nie zdarza się na co dzień. Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich pasjonatów szybkiej jazdy motocyklowej oraz wyścigów MotoGP. Korzystając z oferty zakupu Panigale V4S z wyjazdem na Losail, można stać się jednym z niewielu motocyklistów (tym bardziej polskich motocyklistów), którzy mieli okazję jeździć najlepszym motocyklem po najlepszym torze świata.

 

Cenną informacją jest fakt, że nie należy obawiać się strat z powodu anulowania wydarzenia z powodu pandemii COVID. Jeżeli dojdzie do odwołania track-daya z powodów niezależnych od organizatora, Ducati Polska ma ofertę zastępczą:

 

 1. Możliwość skorzystania z innego pakietu wyjazdowego z oferty Motorraid.
 2. Odbiór równowartości 10 000 tys. na odzież, akcesoria lub inne usługi świadczone w ramach Autoryzowanej Sieci Dystrybutorów Ducati w Polsce.

 

Widzimy się na torze Losail z Twoim nowym Panigale V4S 2019? Szczegóły oferty poznasz u Autoryzowanych Dealerów Ducati w całej Polsce.

 

 

 

*Regulamin oferty „Kup Panigale V4S* i zabierz je na tor moto GP w Katarze!”

 

Miejsce i czas trwania Promocji

 

1. Promocja obowiązuje od dnia 24.08.2020 do dnia 30.09.2020 roku.

2. Promocja prowadzona jest wyłącznie w autoryzowanych salonach marki Ducati w Polsce.

3. Promocja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Warunki uczestnictwa, przedmiot i przebieg Promocji

 

 1. Uczestnik, który w okresie trwania promocji spełni następujące warunki – nabędzie w jednym z autoryzowanych salonów Ducati na terenie Polski nowy motocykl Ducati Panigale V4S z rocznika modelowego 2019 w cenie 117 900 PLN otrzyma wyjazd na 5-dniowy w tym 3-dni track day na tor Losail w Katarze!
 2. W przypadku odwołania eventu uczestnik będzie mógł wybrać inny wyjazd z oferty Motorraid lub wykorzystać voucher w określonej do zakupionego motocykla kwocie, na oryginalne akcesoria motocyklowe marki Ducati lub oryginalną odzież marki Ducati lub pozostałe usługi w ramach świadczeń autoryzowanego dealera.
 3. Uczestnikom Promocji nie przysługują roszczenia o wypłatę równowartości rabatu w pieniądzu, jak również roszczenia o zamianę rabatu na jakiekolwiek inne towary lub usługi.
 4. Liczba motocykli objętych promocją jest ograniczona. Akcja promocyjna może zostać wcześniej zakończona w przypadku, gdy nastąpi wyczerpanie puli motocykli objętych promocją. Informacja o wcześniejszym zakończeniu akcji promocyjnej zostanie umieszczona na stronie www.ducatipolska.pl. W celu uzyskania informacji o wielkości puli motocykli objętych akcją promocyjną jak i szczegóły akcji dostępne są u autoryzowanych dealerów.
 5. Oficjalnym organizatorem wyjazdy jest MOTORRAID SP. Z O.O. ARTUR URBAŃSKIUL. PERLICZA 6, 02-893 WARSZAWA, NIP: 6762250307 | REGON: 35675623900000 | KRS: 0000184928

 

24/03/2021

Nowy Monster już w Polsce! Zobacz go na żywo podczas The Red Tour vol. 3

23/03/2021

Zespół Aruba.it Racing - Ducati rozpoczyna sezon WorldSBK 2021

22/03/2021

Plebiscyt Best Bikes 2021 - aż 5 modeli Ducati na podium!