Kumulacja korzyści dla motocykli z oferty wyprzedażowej. Zyskaj do 15 tys. PLN*

15/05/2020

 

*Dotyczy Ducati Panigale V4S z roku produkcji 2019. Wskazana kwota stanowi sumę korzyści oferty wyprzedażowej oraz vouchera do wykorzystania na zakup akcesoriów i odzieży Ducati. 

** Cena z oferty wyprzedażowej 2019. 

*** Voucher do wykorzystania na zakup oryginalnych akcesoriów motocyklowych Ducati oraz oryginalnej odzieży Ducati.

 

 

 

*Regulamin oferty „Kumulacja Korzyści”.

Miejsce i czas trwania Promocji

1. Promocja obowiązuje od dnia 19.05.2020 do dnia 30.06.2020 roku.

2. Promocja prowadzona jest wyłącznie w autoryzowanych salonach marki Ducati w Polsce.

3. Promocja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki uczestnictwa, przedmiot i przebieg Promocji

1. Uczestnik, który w okresie trwania promocji spełni następujące warunki – nabędzie w jednym z autoryzowanych salonów Ducati na terenie Polski nowy motocykl z rocznika modelowego do 2019 (lista obowiązujących modeli dostępna jest u dealerów) będzie mógł wykorzystać voucher - w określonej do zakupionego motocykla kwocie, na oryginalne akcesoria motocyklowe marki Ducati lub oryginalną odzież marki Ducati.

2. Promocja "Kumulacja Korzyści" jest połączeniem akcji wyprzedażowej modeli z roku produkcji 2019 oraz vouchera do wykorzystania na zakup oryginalnych części i odzieży Ducati i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. 

3. Uczestnikom Promocji nie przysługują roszczenia o wypłatę równowartości rabatu w pieniądzu, jak również roszczenia o zamianę rabatu na jakiekolwiek inne towary lub usługi.

4. Liczba motocykli objętych promocją jest ograniczona. Akcja promocyjna może zostać wcześniej zakończona w przypadku, gdy nastąpi wyczerpanie puli motocykli objętych promocją. Informacja o wcześniejszym zakończeniu akcji promocyjnej zostanie umieszczona na stronie www.ducatipolska.pl. W celu uzyskania informacji o wielkości puli motocykli objętych akcją promocyjną jak i szczegóły akcji dostępne są u autoryzowanych dealerów.

 

 

09/07/2020

Nowa kolorystyka Ducati Multistrada 950 S

07/07/2020

Czerwona esencja w bieli: nowa kolorystyka dla Ducati Panigale V2

07/07/2020

Baltic Ducati Weekend 2020