Kumulacja korzyści. Zyskaj do 15 tys. PLN*

15/05/2020

 

*Dotyczy Ducati Panigale V4S z roku produkcji 2019. Wskazana kwota stanowi sumę korzyści oferty wyprzedażowej oraz vouchera do wykorzystania na zakup akcesoriów i odzieży Ducati. 

** Cena z oferty wyprzedażowej 2019. 

*** Voucher do wykorzystania na zakup oryginalnych akcesoriów motocyklowych Ducati oraz oryginalnej odzieży Ducati.

 

 

 

*Regulamin oferty „Kumulacja Korzyści”.

Miejsce i czas trwania Promocji

1. Promocja obowiązuje od dnia 19.05.2020 do dnia 30.06.2020 roku.

2. Promocja prowadzona jest wyłącznie w autoryzowanych salonach marki Ducati w Polsce.

3. Promocja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki uczestnictwa, przedmiot i przebieg Promocji

1. Uczestnik, który w okresie trwania promocji spełni następujące warunki – nabędzie w jednym z autoryzowanych salonów Ducati na terenie Polski nowy motocykl z rocznika modelowego do 2019 (lista obowiązujących modeli dostępna jest u dealerów) będzie mógł wykorzystać voucher - w określonej do zakupionego motocykla kwocie, na oryginalne akcesoria motocyklowe marki Ducati lub oryginalną odzież marki Ducati.

2. Promocja "Kumulacja Korzyści" jest połączeniem akcji wyprzedażowej modeli z roku produkcji 2019 oraz vouchera do wykorzystania na zakup oryginalnych części i odzieży Ducati i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. 

3. Uczestnikom Promocji nie przysługują roszczenia o wypłatę równowartości rabatu w pieniądzu, jak również roszczenia o zamianę rabatu na jakiekolwiek inne towary lub usługi.

4. Liczba motocykli objętych promocją jest ograniczona. Akcja promocyjna może zostać wcześniej zakończona w przypadku, gdy nastąpi wyczerpanie puli motocykli objętych promocją. Informacja o wcześniejszym zakończeniu akcji promocyjnej zostanie umieszczona na stronie www.ducatipolska.pl. W celu uzyskania informacji o wielkości puli motocykli objętych akcją promocyjną jak i szczegóły akcji dostępne są u autoryzowanych dealerów.

 

 

24/03/2021

Nowy Monster już w Polsce! Zobacz go na żywo podczas The Red Tour vol. 3

23/03/2021

Zespół Aruba.it Racing - Ducati rozpoczyna sezon WorldSBK 2021

22/03/2021

Plebiscyt Best Bikes 2021 - aż 5 modeli Ducati na podium!