Załatwimy wszystko online

17/03/2020

Drodzy Klienci

Nasze Salony pracują normalnie przy jednoczesnej dbałości o higienę i zdrowie Was i naszych Pracowników. Zapraszamy do naszych Salonów serdecznie. Zakładamy jednak, że niektórzy z Was w najbliższych dniach nie będą chcieli nas odwiedzić, właśnie dlatego przygotowaliśmy pakiet obsługi zdalnej, każdej z naszych usług.

 

Załatwimy wszystko online

Mobilny serwis.

Jeżeli nie chcesz dostarczyć swojego motocykla do naszego Serwisu, oferujemy usługę door-to-door. Na terenie miasta, w którym znajduje się nasz Salon jest ona bezpłatna. Odbierzmy i odwieziemy Twój motocykl specjalnie przygotowanym do tego autem. Możemy również dostarczyć Ci motocykl zastępczy abyś mógł pozostać zawsze mobilny.  

 

Zakup motocykla.

Nasi doradcy są dla Was dostępni nie tylko w Salonach, ale też przez telefon, e-mail, WhatsApp, Skype. Doradzimy w wyborze, skonfigurujemy pojazd, zaproponujemy dodatkowe akcesoria, przeprowadzimy całą transakcję bez konieczności Twojej wizyty w Salonie a na koniec dostarczymy motocykl lub skuter pod wskazany przez Ciebie adres.

 

Zakup części, odzieży i akcesoriów.

Każdy produkt z naszej oferty możesz również zakupić bez odwiedzania naszych Salonów. Wystarczy, że przez telefon, e-mail, czy w dowolny sposób skontaktujesz się z naszymi doradcami oraz zamówisz dany produkt. Nie ma to znaczenia czy są to ubrania z oferty Apparel Ducati, czy części oryginalne do Twojego motocykla. Wszystko czego zechcesz wyślemy do Ciebie. Każdy produkt można zwrócić w ciągu 30 dni i otrzymać cenę zakupu.

 

Finansowania i ubezpieczenia.

Na zakup pojazdu jesteśmy w stanie zapewnić finasowanie jak i ubezpieczenie. Nasi doradcy przy zakupie pojazdu przedstawią również ofertę w tym zakresie.

 

Drodzy Klienci. Jesteśmy dla Was, jesteśmy do Waszej dyspozycji, abyście mogli rozpocząć sezon, kiedy tylko zechcecie!

 

 

 

09/07/2020

Nowa kolorystyka Ducati Multistrada 950 S

07/07/2020

Czerwona esencja w bieli: nowa kolorystyka dla Ducati Panigale V2

07/07/2020

Baltic Ducati Weekend 2020