Zapraszamy na Ducati Scrambler Yellow Day już 14 sierpnia!

23/07/2021

Ducati Scrambler Yellow Day to impreza dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style. Jeśli kochasz dzielić się swoim hobby wraz z podobnymi sobie pasjonatami, manifestować luźny styl życia i czerpać radość z każdej chwili spędzonej na swoim motocyklu, to nie może Cię zabraknąć w sobotę 14 sierpnia!

Zapraszamy na Ducati Scrambler Yellow Day już 14 sierpnia!

Podczas wydarzenia wybierzemy się w trasę za miasto, będziemy stylowo przemykać po ulicach Warszawy, a dla chętnych i najbardziej odważnych uczestników, zjedziemy z utwardzonych dróg i na specjalnie przygotowanym, zamkniętym torze sprawdzimy offroadowe zdolności naszych maszyn pod okiem instruktorów. Po wszystkim zintegrujemy się przy kolacji i wspólnie obejrzymy film o tematyce motocyklowej - wspaniała atmosfera gwarantowana! Dla wszystkich tych, którzy przyjadą na imprezę z dalszych rejonów Polski, lub będą mieli ochotę zabawiać się nieco dłużej, oferujemy bezpieczne przechowanie motocykli na terenie obiektu Drive-Position. Istnieje też możliwość zarezerwowania we własnym zakresie noclegu w pobliskich hotelach: Ajax bądź Groman.

 

Zapisz się tutaj!

 

W imprezie Ducati Scrambler Yellow Day można wziąć udział na dwa sposoby: dołączyć do nas całkowicie bezpłatnie, albo po uiszczeniu opłaty 250 zł uzyskać pakiet atrakcyjnych gadżetów i dostęp do pełnego zakresu atrakcji. W wariancie rozszerzonym uczestnicy otrzymają w cenie obiad, unikatową koszulkę, której wzór przygotowaliśmy wyłącznie na tę okazję, a także możliwość wzięcia udziału w Scrambler Cup, czyli rywalizacji na torze kartingowym. Kierowcom z trzema najlepszymi czasami okrążeń wręczymy pamiątkowe puchary i ciekawe nagrody ufundowane przez Ducati Polska.

Harmonogram dnia 14.08.2021:
 

11:00 Wyjazd spod salonu Ducati Liberty Motors Piaseczno (ul. Puławska 44D, Piaseczno) 
11:00 – 14:00 Przejazd wyznaczoną trasą w kolumnach
14:00 – 15:00 Obiad E Sport Spot w Elektrowni Powiśle (ul. Dobra 42D, Warszawa)
16:30 – 18:00 Ćwiczenia offroadowe na torze Drive-Position (ul. Graniczna 15, Sękocin Stary)
18:00 – 19:30 Scrambler Cup – puchar gokartowy z nagrodami
19:30 – 22:00 Kolacja grillowa i kino letnie (dla chętnych nocleg w hotelu)

 

Zachęcamy też do dołączenia do wydarzenia na facebookowym profilu Ducati Polska oraz Scrambler Ducati Polska. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style. Liczba miejsc ograniczona - nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

 

Zapisz się tutaj!

 

 

 

09/09/2021

Masz w sobie duszę Wojownika? Zapraszamy na Fighters Attack - wyjazd dla posiadaczy Streetfighterów V4 do Hiszpanii

20/08/2021

Relacja z Ducati Scrambler Yellow Day: odkryliśmy Scramblerowy Land of Joy

17/08/2021

Poznaj najbardziej wszechstronny motocykl Ducati! Multistrada V4 Experience już 17 września