Nowa wersja modelu Hypermotard 950 RVE

17/06/2020
  • Wersja RVE charakteryzuje się specjalnym malowaniem „Graffiti”, zaskakującą grafiką inspirowaną kolorami modelu Hypermotard 950 Concept zaprezentowanego w 2019 roku na Concorso d'Eleganza Villa d'Este.
  • Skomplikowany proces malowania i aplikacji grafiki gwarantuje rezultat porównywalny do malowania aerografem.
  • Pakiet elektroniczny Hypermotard 950 RVE został wzbogacony o system Ducati Quick Shift (DQS) Up & Down EVO.
Nowa wersja modelu Hypermotard 950 RVE

Borgo Panigale (Bolonia, Włochy), 15 czerwca 2020 r. - Ducati prezentuje nowy model Hypermotard 950 RVE będący częścią rodziny funbików Borgo Panigale i znajdujący się pomiędzy standardowym Hypermotard 950 a najbogatszą wersją Hypermotard 950 SP.

Hypermotard 950 RVE charakteryzuje się malowaniem przypominającym uliczne graffiti, inspirowanym streetartem. Nowy funbike jest pokłosiem sukcesu odniesionego w ubiegłym roku przez model Hypermotard 950 Concept, który zdobył popularność zwłaszcza w mediach społecznościowych, a został zaprezentowany na prestiżowym Concorso d'Eleganza Villa d'Este.

 

Przeniesienie jakości motocykla koncepcyjnego, z którego wywodzi się nowy model, na motocykl produkcyjny, wymagało zatrudnienia w fazie malowania wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zastosowanie ultracienkich naklejek oraz zaadoptowanie szczególnie długiego i złożonego procesu. Rezultat jest porównywalny do malowania aerografem.

 

W nowej wersji zmieniono nie tylko malowanie, ale dokonano również aktualizacji standardowego wyposażenia. Pakiet elektroniczny Hypermotard 950 RVE został wzbogacony o system Ducati Quick Shift (DQS) Up & Down EVO, który został dodany do komponentów obecnych już w wersji standardowej, czyli Bosch Cornering ABS z funkcją Slide by Brake (w ustawieniu 1), Ducati Traction Control Evo (DTC EVO) i Ducati Wheelie Control (DWC) EVO.

 

 

Hypermotard 950 to funbike Ducati w pełnym tego słowa znaczeniu, zaprojektowany w sposób gwarantujący wysoki poziom przyjemności i kontroli podczas jazdy. Agresywna stylistyka motocykla, inspirowana wyglądem maszyn Motard, koncentruje się na podwójnych tłumikach pod kanapą i mniejszych elementach nadbudowy, które pozostawiają widoczne części mechaniczne, w tym kratowaną tylną ramę podkreślającą lekkość i esencjonalność designu. Ergonomia zapewnia motocykliście maksymalną zdolność reagowania w każdych warunkach. Kanapa jest płaska i zwężona, co zapewnia szeroki zakres ruchów i ułatwia dosięgnięcie podłoża.

 

Hypermotard 950 RVE jest napędzany dwucylindrowym silnikiem Testastretta 11° o pojemności skokowej 937 cm3, mocy 114 KM przy 9 000 obr./min i momencie obrotowym 9,8 kgm, który osiąga ponad 80% możliwości już przy 3 000 obr./min. Jest to idealnie dobrany silnik oferujący maksymalną radość ze sportowej jazdy po torze lub krętych drogach oraz z codziennej jazdy na miejskich odcinkach.

 

Wśród gamy produktów Hypermotard 950 króluje Hypermotard 950 SP z wyścigowym malowaniem i zawieszeniem Öhlins o zwiększonym skoku, kutymi felgami Marchesini oraz Ducati Quick Shift (DQS) Up & Down EVO.

 

Motocykl będzie dostępny u dealerów Ducati od lipca.

 

 

 

 

 

15/01/2021

350 000 razy Monster

02/01/2021

The Red Tour 2021 - poznaj nowości Ducati!

16/12/2020

Nowa kolekcja odzieży Ducati na rok 2021