Aplikacja My Ducati App
Bądź z Ducati w każdym miejscu
i czasie

Świat MyDucati jest również dostępny w formie aplikacji. Pobierz ją teraz i odkryj wszystkie funkcje, aby cieszyć się spersonalizowanym doświadczeniem gdziekolwiek jesteś.

MyDucati App

Szybki, łatwy sposób na pozostanie w kontakcie ze światem Ducati!

The MyDucati App to Twój ekskluzywny dostęp do świata Ducati. Nieważne gdzie jesteś, w każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie informacje o swoich motocyklach oraz zlokalizować najbliższego dealera i dodać go do ulubionych, aby szybko się z nimi skontaktować. Otrzymasz informacje o nowych usługach, które tworzymy specjalnie dla Ciebie, a także o wydarzeniach organizowanych w Twoim kraju i na całym świecie. Możesz zarządzać swoimi relacjami z lokalnym klubem D.O.C., społecznością w której możesz dzielić się swoją pasją.

Jeśli posiadasz już konto MyDucati, możesz uzyskać dostęp do aplikacji korzystając z tych samych danych. W przeciwnym razie zarejestruj się i utwórz swój profil już teraz.

  • Utwórz swój profil i upewnij się, czy Twoje informacje są kompletne i aktualne, aby w pełni wykorzystać aplikację MyDucati. Im więcej się o Tobie dowiemy, tym lepsze doświadczenia możemy Ci zaoferować. Zarządzaj ustawieniami prywatności i dostosuj swoje preferencje, abyśmy mogli zaangażować Cię we wszystkie inicjatywy, które Cię interesują.

  • Dzięki aplikacji MyDucati możesz zarządzać motocyklami w swoim cyfrowym garażu, zapoznać się z dostępną dokumentacją i zawsze mieć przy sobie kartę Ducati, która jest oficjalnym dokumentem każdego Ducatisty. Stwórz motocykl swoich marzeń i zapisz go w swoich konfiguracjach, aby oglądać go, kiedy tylko chcesz, lub podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i dealerem.

  • Dzięki aplikacji MyDucati App możesz znaleźć najbliższego dilera i dowiedzieć się, jak się do niego dostać. Wybierz preferowanego dealera, sprawdź oferowane usługi i za pomocą prostego kliknięcia skontaktuj się z nim bezpośrednio, aby umówić się na spotkanie lub uzyskać informacje.

  • MyDucati App oferuje specjalne treści i ekskluzywne pokazy. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami ze stajni Ducati i zapoznaj się z wydarzeniami organizowanymi w Twoim kraju i na całym świecie.

  • Desmo Owners Clubs to przepustka do świata pełnego doświadczeń, przyjaźni i zabawy. MyDucati App to najlepszy sposób na podzielenie się swoją pasją i skorzystanie ze wszystkich inicjatyw i korzyści zarezerwowanych wyłącznie dla członków DOC.

Powiedz o aplikacji znajomym fanom marki Ducati

Odkryj zalety aplikacji MyDucati App, którą tworzymy specjalnie dla Ciebie, i podziel się ze swoimi przyjaciółmi radością z bycia zawsze blisko świata Ducati, gdziekolwiek jesteś.