Ochrona assistance

Ducati Card Assistance

Bezpiecznie nie tylko w Europie!

365 dni w roku, 24 godziny na dobę, przez pierwsze dwa lata od wydania motocykla obowiązuje Ducati Card Assistance. Ochrona oferowana w Europie, USA i Kanadzie nie dotyczy tylko maszyny, ale także kierowcy i pasażera. W sytuacji awaryjnej, takiej jak wypadek, usterka, czy problemy zdrowotne można liczyć bogaty pakiet pomocy, w którego zakres wchodzą: 
 

1. Pomoc drogowa

2. Usługi informacyjne

3. Przewóz pasażerów po udzieleniu pomocy drogowej

4. Powrót do miejsca zamieszkania lub kontynuacja podróży

5. Odbiór naprawionego lub odnalezionego pojazdu

6. Sprowadzenie pojazdu zza granicy

7. Wyszukanie części zamiennych i ich wysyłka za granicę

8. Koszty hotelowe

9. Sprowadzenie pojazdu spoza obszaru drogi w razie wypadku

10. Przedpłata kaucji za granicąPo pomoc należy zgłosić się pod numerem +48 61 831 98 85 – zgłoszenia możliwe w języku angielskim i polskim. Przy zgłoszeniu należy podkreślić, że chodzi o motocykl Ducati oraz przygotować jego numer VIN. Operatorem w Polsce jest firma Starter24.

Zakres terytorialny: Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja (razem z Korsyką), Niemcy, Gibraltar, Grecja, Irlandia, Islandia, Włochy (razem z Republiką San Marino i Watykanem), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Księstwo Monako, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, USA, Kanada, Wielka Brytania, Czechy, Rumunia, Serbia i Czarnogóra, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria razem z Liechtensteinem, Turcja (część europejska), Ukraina, Węgry. 

Numery telefonów centrum operacyjnych do pobrania stąd.