Ducati 3City Online

28/04/2020

WITAJ W WIRTUALNYM SALONIE DUCATI 3CITY

Nowy wirtualny dealer w Trójmieście - Ducati 3City powstał z myślą o klientach z rejonu województwa pomorskiego. 

Nasi doradcy są gotowi, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie w trzech głównych sektorach: sprzedaż pojazdów, serwis oraz sprzedaż części.                                                  

Ducati 3City Online

 

 

ROBIMY WSZYSTKO, BY SPROSTAĆ TWOIM OCZEKIWANIOM.

 

Wypełnij formularz, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Jeśli szukasz odpowiedniego modelu Ducati, dobrej usługi serwisowej czy zakupu części do swojego motocykla możemy Ci pomóc.

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

 

Wypełniając formularz kontaktowy pamiętaj, aby określić rodzaj usługi, który Cię interesuje. Obszary w ramach, których pracujemy to: usługa serwisowa, zakup części, jazda testowa oraz wsparcie w decyzji zakupowej.


 

    

 

Możesz również bezpośrednio skontaktować się z naszymi doradcami, którzy są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.

 

  

 

CO ZYSKUJESZ?

 


WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ.

Nasza kadra to najwięksi specjaliści w swoim fachu. Ich doświadczenie i wiedza są do Twojej dyspozycji i w zasięgu Twojego telefonu. 


 


OSZCZĘDNOŚĆ CZASU.

Wiemy, jak cenny jest Twój czas. Dlatego nasz profesjonalny zespół doradców przygotuje dla Ciebie proces i całą logistykę zakupową zarówno w kwestii pojazdów, jak i części oraz usług serwisowych.


 


WSZYTKO W JEDNYM MIEJSCU.

Ducati 3City Online to miejsce, gdzie wystarczy wypełnić formularz, określić swoje potrzeby, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą. Bez wychodzenia z domu.


 


ZAPLANUJESZ JAZDĘ TESTOWĄ.

Planujesz zakup motocykla, przed ostateczną decyzją dzieli Cię jedynie jazda testowa, wystarczy, że wskażesz model, który Cię interesuje. Nasz Doradca z Ducati 3City zaparkuję motocykl pod Twoimi drzwiami.

 

Pamiętaj, aby w zakładce salon, wybrać Ducati 3City Online.
 

 

 

 

POZNAJ MODELE DOSTĘPNE W DUCATI 3CITY ONLINE