Akcesoria Ducati Performance do Diavela 1260

29/10/2020
  • W katalogu Ducati Performance pojawiła się gama akcesoriów pozwalających na uwydatnienie sportowego charakteru motocykla klasy naked Diavel 1260
  • Diavel 1260 łączy w sobie wydajność maxi-nakeda z ergonomią muscle-cruisera i gwarantuje zwinność na zakrętach oraz przyjemność z jazdy
  • Wszystkie akcesoria są zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności oraz doskonałej integracji z wyglądem motocykla uważanego za ikonę stylu
Akcesoria Ducati Performance do Diavela 1260

Borgo Panigale (Bolonia, Włochy), 27 października 2020 r. - Mocny i muskularny, ale jednocześnie zwinny na zakrętach i zdolny do zapewnienia maksymalnej przyjemności z jazdy: Diavel 1260 łączy w sobie osiągi maxi-nakeda z ergonomią muscle-cruisera, a dzięki silnikowi Testastretta DVT 1262 o mocy 159 KM oferuje wzorcowy sportowy charakter. Pragnąc rozbudzić ten potencjał jeszcze bardziej, Ducati oferuje swoim fanom wybór akcesoriów z katalogu Ducati Performance, aby mogli oni jeszcze bardziej wzmocnić sportowego ducha tego jednośladu.

 

Wszystkie akcesoria są wykonane z najlepszych materiałów i zaprojektowane nie tylko w celu zwiększenia osiągów oraz komfortu jazdy użytkownika Diavela, ale również z myślą o doskonałym zintegrowaniu z nowoczesnym stylem tego modelu, który jest uważany za ikonę włoskiego wzornictwa i zasłużył sobie na prestiżowe międzynarodowe nagrody za wzornictwo, takie jak "Red Dot Awards" i "Good Design Awards".

 

Wśród proponowanych akcesoriów znajdują się: kompletny układ wydechowy zaprojektowany w celu zwiększenia już wysokiego momentu obrotowego i mocy Diavel 1260, kute felgi aluminiowe o ultranowoczesnym wzornictwie, które nadają lekkości i zwinności kształtom motocykla, komfortowe siedzisko o zwiększonej wysokości w porównaniu do wersji standardowej, a także seria detali wykonanych ze stopów aluminium, które przyczyniają się do polepszenia zarówno funkcjonalności, jak i stylowego wyglądu motocykli z rodziny Diavel.

Wszystkie akcesoria są dostępne do zakupu w dedykowanej sekcji na stronie internetowej Ducati, a także u wszystkich dealerów Ducati.

 

Kompletny układ wydechowy


Kompletny układ wydechowy został zaprojektowany w taki sposób, aby wydobyć wysoki moment obrotowy i moc Diavela 1260, podkreślając tym samym jego wygląd muscle-cruisera. Układ wydechowy jest wykonany ze stali, natomiast końcówki są wykonane z kęsa stopu aluminium i charakteryzują się klasycznym krojem. Dzięki zainstalowaniu kompletnego układu wydechowego zarówno moment obrotowy jak i moc poprawiają się w całym zakresie obrotów silnika, co przekłada się na jeszcze lepsze osiągi. Po zamontowaniu układu wydechowego zmienia się również wygląd Diavela, a wszystko to za sprawą obustronnych wylotów i umiejętnie obrobionej aluminiowej końcówce wydechu.

 

 

Karbonowy błotnik tylny i przedni


Cenny detal z włókna węglowego, który oprócz doskonałej ochrony nadaje lekkości i upiększa wyrafinowany wygląd tyłu Diavela.

 

Pokrywy zbiorników płynu hamulcowego i sprzęgłowego


Niepowtarzalny design Ducati w połączeniu z doświadczeniem firmy Rizoma pozwolił na stworzenie unikalnego detalu, który jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny wygląd w czasie. Ostre linie tego dodatku dodają i wzmacniają muskularny wygląd Diavela.

 

Osłona zębatki ze stopów aluminium


Element w całości wykonany we Włoszech, charakteryzujący się wysoką jakością obróbki i anodowania, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny wygląd długi czas oraz zapewnia doskonałą ochronę. Ostre linie oraz efekty świetlne i cieniowe zapewniane przez ten wyjątkowy detal, który łączy w sobie design Ducati z doświadczeniem Rizoma, nadają muskularnemu wyglądowi Diavela stylowego polotu.

 

Korek wlewu paliwa ze stopów aluminium


Typowa dla Ducati stylistyka została połączona z doświadczeniem firmy Rizoma, aby stworzyć ten wyjątkowy detal, który podkreśla estetykę motocykla. Korek został wykonany w całości we Włoszech wykonanych ze stopów aluminium, a dzięki wysokiej jakości anodowaniu zachowuje swój pierwotny wygląd przez długi czas. Zastosowany w nim system antysabotażowy gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. W zestawie jest dostarczany specjalny klucz, który odwzorowuje tarczę Ducati, dzięki czemu akcesorium wyróżnia się swoim wyglądem, a jednocześnie sprawia, że tankowanie odbywa się znacznie szybciej, zapewniając tym samym idealne połączenie funkcjonalności i stylu.

 

Osłona sprzęgła ze stopów aluminium


Zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą ochronę w przypadku poślizgu. Najwyższej jakości proces anodowania zapewnia wysoką odporność i zachowanie oryginalnego wyglądu przez długi czas. Ekskluzywna konstrukcja podkreśla prestiżowy wygląd motocykla, nadając mu jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.

 

Zaślepki ramy ze stopów aluminium


Po raz kolejny wzornictwo Ducati spotyka się z doświadczeniem firmy Rizoma, aby stworzyć ten dodatek, który jest w całości wykonywany we Włoszech i doskonale wpisuje się w muskularną sylwetkę Diavela, wzmacniając ramę motocykla i stając się jego cechą charakterystyczną. Wysokiej jakości anodowanie oraz skrupulatna obróbka pozwalają na utrzymanie oryginalnego wyglądu przez cały czas, upiększając silny i wyrafinowany styl Diavela.

 

Aluminiowe lusterko wsteczne


Lusterko wsteczne, którego obróbka wykorzystuje technologię 3D, gwarantuje maksymalną stabilność dzięki zastosowanemu profilowi aerodynamicznemu. Ten atrakcyjny dodatek, która poprawia wygląd motocykla, jest produkowany we współpracy z firmą Rizoma

.

Felgi ze stopów aluminium


Nowoczesny design i wspaniałe wykończenie. Proces kucia nadaje lekkości oraz zwinności wyraźnym i muskularnym kształtom motocykla. Standardowe rozmiary: 3,50 "x17"/8,00 "x17".

 

Komfortowe siedzisko


Zwiększona względem standardowej wersji wysokość siedziska w połączeniu z bardziej kompaktową pianką i pokrowcem z tkaniny technicznej zapewnia maksymalne podparcie oraz minimalizuje zmęczenie kierowcy, znacznie poprawiając jego pozycję i komfort jazdy. To idealny dodatek do jazdy na długich trasach, który pozwala uniknąć zmęczenia.

 

 

 

15/01/2021

350 000 razy Monster

02/01/2021

The Red Tour 2021 - poznaj nowości Ducati!

16/12/2020

Nowa kolekcja odzieży Ducati na rok 2021